Wpis z mikrobloga

Sklep RTVeuroAGD to wylęgarnia frustratów i nieudaczników życiowych, którzy dla 10 groszy prowizji orżnęliby własną matkę.

Chciałem w tym sklepie kupić zwykły kabel HDMI i spokojnie wyjść. Ale nie, zjawił się jakiś baran który nawet poprawnie wysłowić się nie potrafi, a bierze się za wciskanie kitu.
Wziąłem zwykły kabel za 17 złotych, pajac mi wyrwał go z ręki i zaczął przekonywać bym kupił droższy, za 200 złotych.

Wyśmiałem go w twarz i powiedziałem aby #!$%@?ł z moich oczu, zanim cierpliwość mi się skończy. Zmył się w sekundę. W poniedziałek złożę skargę na barana i będę domagał się jego zwolnienia.

Sam kabel kupiłem za 4.90 zł w sklepie obok.
Pobierz kiera1 - Sklep RTVeuroAGD to wylęgarnia frustratów i nieudaczników życiowych, którzy ...
źródło: comment_GHiR4KgjYhTkGLVHp2J6zWqoThbIQi0d.jpg
  • 21
@kiera1: najgorzej jak już masz wybrany, obczajony wcześniej w internecie artykuł który przyszedłeś tylko pomacać na żywo i ci ten sprzedawca z bożej łaski stara ci się wcisnąć coś co nie schodzi z magazynu. Najczęściej jest to jakiś stary model który powinien być przeceniony, no ale liczą na łosia.

Jakiś były pracownik mógłby przypomnieć jak rozkodowywac te liczby na cenówkach? Jakoś to było, że pierwsze czy ostatnie cyfry pokazywały jakby 'lotność'
@kiera1: chodziło mi o artykuł rtv/agd w sensie przedmiot :p. No ale to fakt, opinie też często są "sponsorowane". Pytanie ilu ludzi jest tego świadomych a ilu bierze łyka takie bzdury i bajdurzenie eksperta w sklepie. Moi rodzice potrafili wyjść z euro RTV/AGD z przepłaconym o 1000 zł telewizorem bo tak im makaron na uszy wkręcił sprzedawca, no i że to był Sony, a Sony przecież takie dobre...
@kiera1: nienawidzę tego miejsca. Jak kupowałem telewizor to musialem sie z nim wracać bo coś było nie tak. Jak już sprawdzili i wszystko grało to przygłupy nie zapakowali mi pilota. Jak po niego już trzeci raz do tego durnego sklepu przyszedłem to mi powiedział ze jest pewny że pakował, i gadaj jak do ściany. W końcu dziewczyna zrobiła awanture i magicznie się znalazł. Więc odradzam tych debili z całego serca
@kiera1 heh koniec miesiaca a gosc sprzedal malo akcesoriow pewnie ( ͡º ͜ʖ͡º). Nic mu nie zrobia, z czegos ten sklep zyje a na takich akcesoriach robi sie wlasnie obrot. Obczaj sobie ceny etui,wieszakow na tv etc. Czyms trzeba uzupelniac wlaczanie niskich cen na glownych produktach.
@absoladoo: Jaka czarna lista? Mam nadzieję że robisz sobie jaja xd


No chyba żartujesz sobie. Będziesz musiał później uciąć kabel bo będziesz miał lagi. Sam zobaczysz. Był już taki przypadek.
@Iskaryota akurat Sony przoduje a TV. Pamiętam jak moi znajomi planowali kupic 2 razy droższego Samsunga lecz sprzedawca usilnie namawiał na Soniacza. Na naszą prośbę o podłączeniu jednego i drugiego to Sony wypadł zdecydowanie lepiej pod kątem jakości obrazu.