Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłam z randki #tinder. Koleś 7/10, więc nie wiele gadając spotkaliśmy się.
Randka skończyła się po 20 minutach.
Na starcie wstydził się przywitać, potem usiadł na ławce i kazał zadawać sobie pytania. Ani razu na mnie nie spojrzał.
Minęło 10 minut zadawania mu pytań i pytam czy może ma ochotę gdzieś wejsc coś wypić. A on ze woli posiedzieć tu, no to siedzimy.
Jestem towarzyska, więc podtrzymywalam rozmowę monologiem,jednak się zmeczyľam i pytam go, czy w ogóle chce tu siedzieć. A ten wielce zdziwiony, że czemu pytam, przecież jest fajnie. Mówię mu ze ani razu się nie odezwał ani na mnie nie spojrzał ( ͡° ʖ̯ ͡°) a on, że po prostu nie ma nic do powiedzenia.
No to znudzona wstałam i mówię, że chyba nic z tego nie będzie. A on powiedział że mnie odprowadzi do domu. A pod klatka, czy go zaproszę do środka ( )( )( )( )

I tu moje pytanie, po co się umawiacie na aplikacjach randkowych, kiedy wasze umiejętności komunikacyjne są na poziomie ameby!??? Przecież o tym wiecie i wiecie też że #!$%@? dziewczynie wieczór. O co wam chodzi?
  • 129
  • Odpowiedz
I tu moje pytanie, po co się umawiacie na aplikacjach randkowych, kiedy wasze umiejętności komunikacyjne są na poziomie ameby!??? Przecież o tym wiecie i wiecie też że #!$%@? dziewczynie wieczór. O co wam chodzi?


@gansevudei: podejrzewam, że to samo co grube baby ukrywające fałdy tłuszczu na fotkach
ogoliłaś nogi, więc musiało Cię swędzić skoro z takim gościem wybrałaś się na spotkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gansevudei: nic złego.. jak coś to mogę podrapać.. po za tym źle się zabrałaś do rzeczy.. zamiast wskoczyć na bolca to zachciało Ci się rozmawiać xD nic dziwnego że chłopina nawet nie chciał na Ciebie patrzeć.
na tinderze też taki małomówny był?
  • Odpowiedz
@gansevudei najgorsze, że to prawda i właśnie się nudzę w piątek. A nawet ogoliłam nogi :P


To czemu go nie zaprosiłaś do siebie. Być może jest hojnie obdarzonym demonem seksu

! Niewątpliwie xD
  • Odpowiedz