Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłam z randki #tinder. Koleś 7/10, więc nie wiele gadając spotkaliśmy się.
Randka skończyła się po 20 minutach.
Na starcie wstydził się przywitać, potem usiadł na ławce i kazał zadawać sobie pytania. Ani razu na mnie nie spojrzał.
Minęło 10 minut zadawania mu pytań i pytam czy może ma ochotę gdzieś wejsc coś wypić. A on ze woli posiedzieć tu, no to siedzimy.
Jestem towarzyska, więc podtrzymywalam rozmowę monologiem,jednak się zmeczyľam i pytam go, czy w ogóle chce tu siedzieć. A ten wielce zdziwiony, że czemu pytam, przecież jest fajnie. Mówię mu ze ani razu się nie odezwał ani na mnie nie spojrzał ( ͡° ʖ̯ ͡°) a on, że po prostu nie ma nic do powiedzenia.
No to znudzona wstałam i mówię, że chyba nic z tego nie będzie. A on powiedział że mnie odprowadzi do domu. A pod klatka, czy go zaproszę do środka ( )( )( )( )

I tu moje pytanie, po co się umawiacie na aplikacjach randkowych, kiedy wasze umiejętności komunikacyjne są na poziomie ameby!??? Przecież o tym wiecie i wiecie też że #!$%@? dziewczynie wieczór. O co wam chodzi?
  • 129
  • Odpowiedz
@gansevudei: Moze mial pierwszy kontakt z kobieta od kilku lat? Dostal zaproszenie co go zdziwilo ze ktos jest zainteresowany i poszedl sprawdzic czy cos umie. Jednak nic. To musialo byc mega cringowe, gdy on nic nie mowil tylko gadalas jakby do siebie xD
Serio polecam prace ze soba przy lustrze badz amatorsko kamerowac sie, by pocwiczyc mimike czy mozliwe dialogi. Z niesmialoscia ciezko sie walczy zwlaszcza gdy rozmowczyni jest ladna,
  • Odpowiedz
podtrzymywalam rozmowę monologiem,


@gansevudei: heh może gadałas o jakis rzeczach, o ktorej on nie mial pojecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zasadzie, to tak dziala, albo się poswieci dluzszej czasu na rozmowei weryfikacje na apce albo sie spotyka od razu i wtedy loteria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szukać miłosci na tinderze - źle, seksu - jeszcze gorzej


@gansevudei: Albo jesteś szpetna albo nie rozstajesz się z telefonem na randce. Tylko debile/ki szukają miłości na portalach randkowych w "prawie" maju...
  • Odpowiedz
@gansevudei: Czyli poleciałaś tylko na jego wygląd, bo przecież 7/10. Prawie z nim nie rozmawiałaś, a potem się dziwisz, że trafiłaś na jakąś pipkę. Ja zanim się spotkam z jakąś dziewczyną to rozmawiam z nią co najmniej tydzień przez Internet o ile widzę, że ma coś w głowie. Ani razu nie miałem podobnej sytuacji do Twojej. Sama sobie tak naprawdę problemy stwarzasz. :P
  • Odpowiedz
A pod klatka, czy go zaproszę do środka ( )( )( )( )

I tu moje pytanie, po co się umawiacie na aplikacjach randkowych,


@gansevudei: On ideę tindera zrozumiał lepiej od Ciebie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I tu moje pytanie, po co się umawiacie na aplikacjach randkowych, kiedy wasze umiejętności komunikacyjne są na poziomie ameby!???


przeciez ten portal sluzy do umawiania sie na seks
do prostytutki tez pogadac idziesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gansevudei: co za hipokryzja xD najpierw piszesz że nie szukasz seksu ani przygody, a potem

najgorsze, że to prawda i właśnie się nudzę w piątek. A nawet ogoliłam nogi :P


Czyli nastawiłaś się na popuszczenie szpary jak zobaczyłaś 7/10 tajemniczego gościa
  • Odpowiedz