Wpis z mikrobloga

Niezmiernie miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem inteligentnego systemu oświetlenia Mi-Light :)
Mamy w ofercie praktycznie wszystko, co można znaleźć pod marką Mi-Lighta.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu, a w razie jakichkolwiek pytań - śmiało, nie gryziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dodatkowo na hasło "wypok" macie 10% rabatu :)

#oswietlenie #smarthome #led #budownictwo #dom
Pobierz
źródło: comment_aPHAOXhrOpLRRfbnOlaUGsSfTLS43tqx.jpg
  • 22
@Profiled_pl: Czy ten wasz system potrafi się integrować z innymi systemami w stylu Alexa, Home Assistant i Tradfri? Bo na razie wygląda mi to na tylko sterowanie jasnością oświetlenia, co w żaden sposób nie jest systemem SmartHome. Ta delikata różnica między zwykłym światłem, a SmartHome to możliwość ustawienia automatyzacji rzeczy i nie mówię tutaj o włączeniu światła bo czujka wykryła ruch.
@masqu88: Aplikacja działa na takiej samej zasadzie co piloty - można więc z jej poziomu wybrać, którym pilotem będziemy się wirtualnie posługiwać. Maksymalna liczba stref, jaką można przypisać to 99 przy zastosowaniu tego pilota: https://sklep.profiled.pl/mi-light-pro-series-pilot-99-zone-id-516 - taki pilot można wybrać przez aplikację i wygląda to tak jak na screenie poniżej.
Pobierz
źródło: comment_KLtioTT5yw584CwnGAy7lGJRMGLub3kL.jpg
@masqu88: Rzeczywiście wybacz, piąteczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpowiadając na pytanie - można sterować maksymalnie 4 strefami, tak samo jak z pilota: jeden iBox + smartfon i maksymalnie 4 sterowniki strefowe.
@masqu88: Maksymalne obciążenie pod obydwa kanały nie może przekraczać 10A, więc pod jeden możemy przykładowo podłączyć 6A, ale pod drugi już 4A. Nie wiem czy dobrze się rozumiemy ;)