Wpis z mikrobloga

Udało mi się wczoraj spłoszyć 'elytę' emigracji.

Po siłowni poszedłem na saunę. Suche Sauny są dwie (niewielkie - około 2x2.5m na oko, z dwoma poziomami). Było pusto, niewielki ruch więc po prostu położyłem się na górnym poziomie sam na całą saunę. Do sauny po jakimś czasie wchodzi dwóch kolesi, zacząłem się podnosić aby zrobić miejsce i zapytałem jednocześnie 'do you guys wanna sit on top ?'. W odpowiedzi krótkie i spłoszone 'No, no' i usiedli sobie na niższym poziomie. "-Are you sure ?" . "-Yes"

Nie to nie - leżę sobie dalej.

Nagle jeden do drugiego - "Patrz jacy ci Angole to #!$%@?, tylko się #!$%@? i nawet nie pomyśli żeby miejsce zrobić". Moja odruchowa odpowiedź: "-Przecież się #!$%@? pytałem...-".

Na ich twarzach szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi.

Usłyszałem tylko "-Sorry.", posiedzieli jeszcze 2 minuty dla zachowania honoru i się zawinęli do szatni, po spędzeniu na saunie jakiś 5 minut.

Już wiem, kto będzie mnie na siłowni unikał ;)

#emigracja #uk #elytaemigracji
  • 55
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: A wyposażenie? Ja płacę 55 miesięcznie, siłownia jest naprawdę na wypasie, ma w zasadzie wszystko jesli chodzi o wolne ciężary i maszyny (głównie Hammer Strength), ale osobiście wolałbym płacić mniej nawet za cenę gorszego sprzętu (zwłaszcza, że przeważnie i tak używam wolnych ciężarów).
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: Dupy nie urywa, po prostu jest OK jak na moje wymagania. Na bonus jak pisałem jest parking, do tego basen (płytki - 1.4m), dwie sauny parowe, dwie suche i zajęcia praktycznie od rana do wieczora jak sie samo machanie żelastwem znudzi.
  • Odpowiedz
#takbylo wlasnie miedzy innymi przez takie z dupy wyjete historyjki nie wchodze na tag #uk wyscig, ktory zajebistszy od ktorego i bardziej brytyjski. a wy to jeszcze lykacie jak pelikany. wiecie, ze gosc ma niby taki zajebisty akcent, ze sie chlopaczki nie polapaly xD () #!$%@?. ten tag jest po prostu odzwierciedleniem polonii w UK, jota w jote.
  • Odpowiedz
to jest coś co mnie zawsze rozpierdziela u Polaków. Pytasz się ich jak woły czy wszystko OK, oni Ci prosto w oczy mówią, że tak, a potem będą obgadywać za plecami. Komunikacja level warzywo.


@sorek: ty chyba jesteś najlepszym tego przykładem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Namarin od Polaków oczekuje perfekcji, bo to bardziej świadomy naród i ich kocham będąc jednym z nich. W ten sposób chce dla nich najlepiej.

Inne nacje mogą być głupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz