Wpis z mikrobloga

@TurboBlejzer Z
O coasz ból dupy. Od #!$%@? firm zatrudnia na zlecenie więc umowa o pracę na start jest to ważna informacja. Wolisz tracić czas żeby dowiedzieć się na rozmowie że dają smkeciowki?
  • Odpowiedz
@Iskaryota no szukają na dwa stanowiska kilka osób. Czego nie rozumiesz ?
Źle użyli ukośnik a ty już nie wiesz że mieli na myśli że szukają na stanowiska a oraz ludzi na stanowisko b bo są wakaty na oba ?
  • Odpowiedz
@Iskaryota jakbym ci napisał że szykuje ochroniarza do.hotelu oraz kucharza , oraz że wymagania to doświadczenie w kuchni 4 lata oraz doświadczenie w ochronie mienia to jak myślisz co dotyczy Ciebie skoro.aplikujesz na kucharza ? Ile ty masz lat ? 16?
Idąc na dane stanowisko wiesz jaki jest najczęściej obszar za który jestes odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
@Von_Maras: Internet srs bsns, lol. Człowieku zbijam się bo mam bekę z takich ogłoszeń zbiorczych które mają na celu tylko przyoszczędzić grosza. Dla twojej informacji właśnie pracuję w branży opisanej jak na zdjęciu i powiem ci, że te wymagania pasują na technologa jak i samodzielnego operatora na elastycznym gnieździe. Dlatego nadal to dla mnie jest nieczytelne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Iskaryota no to zgłaszasz aplikacje że idziesz na operatora i idziesz na rozmowę, albo masz takie coś jak telefon dzwonisz do kadr i się dopytujesz żeby nie marnować czasu
Czytając wykop wydaje mi się że wszyscy myślą że to firma ma robić wszystko zebys wysłał.maila a potencjalny pracownik już nic.
Niedługo będą wszyscy oburzeni że trzeba maila wysyłać a firma to ma po domach roznosić ogłoszenia.
Firma informuje że szuka pracowników ,
  • Odpowiedz