Wpis z mikrobloga

231836 - 125 = 231711

Cel gmina Halinów. Atrakcji za dużo nie było po drodze, ot standardowo jakiś zabytkowy kościół i miejsce pamięci związane z Powstaniem Styczniowym. Miał być też dawny dwór szlachecki, no ale świeży remont jest tak niepasujący i brzydki, że raczej polecam skreślić te miejsce z listy zabytków w okolicy... No ale za to mają tam bardzo fajne dwa kamyczki ¯\_(ツ)_/¯

W słuchawkach dzisiaj mocno nostalgicznie, załączyłem audiobook Harrego Pottera... Oj następnych kilkaset km będzie kręconych w bardzo przyjemnych okolicznościach (ʘʘ)

W tym tygodniu to już 245km!
#rowerowyrownik #ruszmirko #100km
Pobierz
źródło: comment_5vCMa9qnFqsG2ZqpWncjaWQgkHAmSeg5.jpg
  • 10
No ale za to mają tam bardzo fajne dwa kamyczki ¯_(ツ)_/¯


@SnikerS89: kiedyś oparłem rower o taki kamień... To się do mnie ktoś do... że go niszczę... Kamień... Niszczę...
@metaxy: Dużo nie nabiłem, bo nigdzie dalej się jeszcze z rowerem nie ruszyłem, no ale w okolicy 62 zaliczone.

A jak będziesz jechał, to pewnie kawałek spróbuję dołączyć, zresztą z 2 lata temu na krótki odcinek już się spotkaliśmy :) Choć średnią prędkością to ja nie powalam, rzadko na setkach przekraczam 25km/h, więc tam kompanem na dłuższe odcinki to jestem słabym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zresztą z 2 lata temu na krótki odcinek już się spotkaliśmy :)


@SnikerS89: Kurde, wybacz, mea culpa, ale nie pamiętam. Jakbyś mi podrzucił ten trening, to byłbym wdzięczny, bo mi głupio, ale skleroza.

rzadko na setkach przekraczam 25km/h


@SnikerS89: Nie przejmuj się, to już będzie po 2 tygodniach jazdy, na pewno cisnął nie będę.
@metaxy: Na wyprawie dookoła Polski bodajże 2 lata temu, dołączyłem w Jadowie jak jechałeś w stronę Warszawy. Nie za dobrze się czułem tamtego dnia, to i po paru km odbiłem do domu, więc i nie było czego zbytnio pamiętać ;)
@SnikerS89: Zabezpieczasz jakoś ramę od rdzy? Przymierzałem ostatnio właśnie tego marina i odziwo bardzo mi się spodobał, mimo tego baranka. Tylko znając moje szczęście, rdza wszystko u mnie dopadnie, niezależnie jak będę o to dbał, pieścił, zawsze.
@anthoris: Nie, a od czego miałaby zardzewieć? Ja to jestem raczej z tych, co wsiadają na rower i jeżdżą, pobieżne mycie roweru i smarowanie napędu, to jedyne czynności jakimi się przejmuję podczas korzystania ( ͡° ͜ʖ ͡°)