Wpis z mikrobloga

Czemu religianci i inne umysłowo ograniczone osobniki tak wspierają nekrofilię? Dzieciak jest martwy a rodzice i prawackie ułomki używają jedno zwłok do mentalnej masturbacji.
#alfieevans #uk
  • 89
  • Odpowiedz
@sorek:

lekarze nie spodziewali się że zacznie sam oddychać jest przesłanką by wątpić w nich.

Sprawdz KTO przekazal taka informacje mediom o tym ze lekarze byli w szoku ze sam oddycha i ze spodziewali sie ze umrze po kilku minutach od odlaczenia aparatury.
  • Odpowiedz
@sorek: Powtarzasz jego idiotyzmy. Zaprzecza, że go nie czytałeś, ale i tak obaj wiemy skąd się wzięło twoje idiotyczne stanowisko.
  • Odpowiedz
@filozof900: Problem jest taki ze nie zawsze robia z dobrej woli. Dlatego dziecko nie jest wlasnoscia rodzicow. W tym przypadku (kiedy jest niezgodnosc) stanowisko dziecka reprezentuje wymiar sprawiedliwosci. I tak tez sie stalo.
  • Odpowiedz
@teoria_wielkiego_przegrywu:
Po raz #!$%@? tysięczny. Dzieciak jest martwy. Jego ciało jest utrzymywane w działaniu przez maszyny. Nie, #!$%@?, nie obudzi się już, bo nie żyje. To są ciepłe zwłoki na których zrozpaczeni rodzice i banda katolickich patusów chcą żerować.
  • Odpowiedz
dziecko nie jest wlasnoscia rodzicow.


@bacteria: A czyją #!$%@? jest? Jezeli chodzi o aborcje, to nagle hurr durr tylko matka moze podjac decyzje LOL fucklogic

Nie wydadzą go rodzicom, bo rodzice to zdesperowani lunatycy, którzy będą targać zwłoki po świecie i wentylować tak długo aż nie dostanie jakiejś sepsy albo drgawki nie uszkodzą resztki mózgu odpowiedzialnej za oddychanie i bicie serca.


@Koritsu: Tępaczko skoro zglaszają się lekarze, ktorzy zarzekają się,
  • Odpowiedz
  • 12
@LR300 Nie wyzywaj mnie, bo nic ci nie zrobiłam pieniaczu.
Dziecko nie jest niczyją własnością i kiedy rodzice zaczynają działać na szkodę dziecka, nawet mając dobre intencje, to w tym momencie wkracza państwo, chroniąc go jako człowieka. Prawa rodzicielskie ustępują prawom człowieka.
Aborcja to kompletnie inna sprawa, bo to sprawa indywidualnej moralności i nie można mówić o żadnym cierpieniu usuwanych komórek. To zupełnie inna dyskusja.

Nie, włoscy lekarze nie powiedzieli, że mogą
  • Odpowiedz
@Mr_RIP I specjaliści z Włoch, stwierdzili, że się podejmą. Kto ma decydować, którym specjalistom można wierzyć, jak nie rodzice? I nie zrozum mnie źle, ja mam w dupie tę całą błazenadę, nie popieram akcji pejsbukowych, sam moje dziecko raczej bym odłączył od aparatury wiedząc, że nie ma szans na normalne życie. Ale skoro ci rodzice mają inne poglądy, to mają cholerne prawo, żeby postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami i żaden pieprzony kapitan
  • Odpowiedz