Wpis z mikrobloga

Mirki 10 minut temu kupiłem swoje pierwsze auto!!

VW Golf IV pięknnyy stan 1998 147.000km 1.9 TDI niby 20-lat ale wygląda pięknie (jak na swój wiek) i jest bardzo zadbany.

Szukałem ponad 3 miesiące ale znalazłem:) Z tego co mówił szef komisu kupował osobiście od mocno starszej osoby, która używała sporadycznie i to widać!! Jasne są szczegóły jakieś ryski, klima do nabicia i ogarnąć trzeba pokrowce bo fotele trochę przetarte ale reszta rewelacja

Nic tylko jeżdzić!

Fotki wieczorem - po myjni, zaraz jadę nim w drogę powrotną, ale się jaram ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #motoryzacja #czujedobrzeczlowiek #pierwszeauto #auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 176
  • Odpowiedz
To już nawet zielonka bez avatara wie, że to jest bait.

Ale pomysł dobry, nie powiem. Wielu fanów motoryzacji będzie miało tutaj pole do wyładowania frustracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d4t4: Czemu? Owszem zapłaciłem trochę ale za jakość, spokojną głowę i pewność się płaci


@Joze: zapłaciłeś trochę za spokojną głowę ? 8k pln za samochód ?
No to teraz wiem, że trollujesz :)
  • Odpowiedz
@d4t4: @wycz: ja mam skode fabie od narodzin, 2002, przebieg 134 tys. Chcialbym sprzedac alecnikt w to nie wierzy, przez co albo dam cene jak za obiad, albo zostanie ze mna. Wybor jest prosty ;)
  • Odpowiedz
z tego co mowił szef komisu były właściciel czyścił fotele za mocną chemią.


@Joze: xDDDDDDDDDDDDDDD

chyba najlepszy wpis dzisiaj xD

najgorzej, że są ludzie, którzy naprawdę wierzą, że jakiekolwiek auto mogło jeździć srednio 500km miesięcznie przez 20 lat xD
  • Odpowiedz
@Joze 8300 za 20 letniego golfa ( _) już pomijam sam przebieg, serio nie jestem w stanie zrozumieć czemu ktokolwiek miałby tyle płacić za starego klekota

Ale jeśli to nie bait to niech Ci dobrze służy
  • Odpowiedz
@d4t4: w budzecie 8000zl mam dobre auto i 2000 zostalo na ewentualne drobne naprawy pokrowce nasierzenia itp dla mnie spoko
  • Odpowiedz