Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa gdzie lepiej wysłać fotke auta zaparkowanego na środku chodnika na którym widać kierowce. Na #strazmiejska czy na #19115 przez apke? Bo mnie stara baba tak zirytowała że aż jej zrobiłem zdjęcie i chce wysłać. zatrzymała się centralnie na środku chodnika blokując przejście mimo tego że 15 metrów (serio) dalej jest parking z wolnymi darmowymi miejscami. A na moje pytanie czy to miejsce wygląda jej na parking stwierdziła że ona tutaj pracuje a tak poza tym to tylko na chwilkę i zaczęła się pukać środkowym palcem w czoło...
  • 5
@ChempyTuj: Przez aplikacje #19115 nie polecam. Wyslalem w sumie kilka zgloszen o parkowaniu na drodze rowerowej (tak, ze nie bylo mozliwosci skorzystania z niej, tylko trzeba bylo jechac jezdnia). Wszystkie zgloszenia zamknieto z komentarzem „nie potwierdzono zdarzenia” (pomimo, ze po kilku godzinach dokladnie te same samochody staly dokladnie w tych samych miejscach) lub „podjeto dzialania prawem przewidziane” (oczywiscie za szyba nie bylo mandatow, a samochody (czesto te same) regularnie parkuja, zastawiajac