Wpis z mikrobloga

@jaceks653: nie wiem ile zapłaciłeś, ale za 30 tysięcy już kupisz w pięknym stanie Mercedesa w211 który przejeździ te toyote 2x, o wyglądzie to już nawet nie mówię no aleto kwestia gustu... Do tego silniki 1.8 kompresor super radzą sobie z gazem który jest po 2 zł, benzyna po 5, a diesle 4.80.
  • Odpowiedz
@gunwomen: ta Megane jest zajebista. A pewnie pod względem bezawaryjności to nie będzie odstawać od Toyoty. Renault ma bardzo dobre diesle, Toyota miała fatalne i nie wiem czy w ogóle coś teraz oferują. Jeśli tak to lepiej omijać bo nawet filtry cząstek to mają takie ceny, że szczena opada. W Toyocie plusem jest hybryda ale jeśli ktoś mało lata w mieście to mało się przyda. Benzyna zbyt oszczędne nie są a
  • Odpowiedz
@tejotte ogolnie w toyotach wnetrze to jakies zacofanie o 10 lat wstecz. Np zegary w nowych avensisach i corollach to jakas porazka, bieda jak w jakis autach z poczatku lat 2000. Ten ich system multimedialny to tez strasznie marny, slabo jakosciowo ekran i ogolny layout jak z muzeum.
Dodatkowo te ich automaty cvt to takie muły ze szkoda gadac, avensis 1.8 cvt ma ponad 11s do setki. Tym się nie da wyprzedzac.
  • Odpowiedz
  • 0
@jaceks653: a jak cvt, mi te skrzyni zupełnie nie leżą, przynajmniej ta która jest w subaru

@jaroslaw_madry Nowe cvt często mają zaprogramowane symulowanie przełożeń. I normalnie symuluje ci np. . 7 biegów. Nie mam wówczas tego wyciągnąć silników, stałych obrotów itp jak normalnie przy cvt.
  • Odpowiedz
@rydzo passat za 90k? Z silnikiem 1.0 czy 1.2? :)? Nie ma sensu na sile kupować auta na ktore nie ma sie pieniedzy. Za passata który nadahe się do jezdzenia (silnik 2.0) to trzeba dac 140-150k. Forda Mondeo tez mozna kupic za 70k tylko ze to bedzie taki golas ze bedzie mial klime manualna i szyby na korbe z tylu, system multimedialny jak z lat 90' plus silnik od fiesty.
Takze prywatnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: jeszcze raz po polsku;). mi przeszkadza wycie i przeciąganie "biegow" nie czuję, żeby auto wogole szło.

@jaroslaw_madry Ale cvt tradycyjna czy z symulacja przełożeń ? Jeśli cvt ma opcje z symulacja to powinna być w odczuciu niemal jak skrzynie automatyczne z przełożeniami. Do tego często jest do wyboru kilka opcji skrzyni, tryb miejski, sportowy itp.
  • Odpowiedz