Wpis z mikrobloga

Dobra mirasy potrzebuje waszej pomocy. Zachciało mi się poprawiać kable i teraz honda nie odpala. Pompa podaje paliwo, kierunkowskazy działają, rozrusznik nie kręci i na popych tez nie odpala. Jestem w środku miasta i nie mam jak holować. Poprawianie polegało na schowaniu puszki z kablami bardziej za owiewke żeby nie mokły + coś tam przy kierownicy. Jakieś pomysły co robić? Jeśli odpisze cie ze usiąść i płakać to już to robiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#motocykle #motocykle125 #warszawa
  • 12
@Gent: Jeśli znalazłem dobry schemat to po pierwsze masz czujnik sprzęgła, a po drugie rozrusznik (przycisk) jest na tej samej kostce co stycznik świateł stopu przedniego hamulca. Sprawdź czy stop się świeci jak naciskasz klamke i potwierdź na 100% czy masz ten czujnik sprzęgła czy nie.
Jak stop się będzie świecił to mała szansa, że tam się coś wypięło i trzeba będzie dalej szukać.
@aviation_maniac dobra odpalil odpaliłem na popych potem zasiłem i odpalił. Coś grzebalem przy czujniku stópki ale dziwne bo powinien odpalić. Mimo wszystko dzięki za zdalną pomoc