Wpis z mikrobloga

Fajna akcja dziś w żapce, wpadłam po fajki, koleś co kupował przede mną otwiera drzwi i... pakuje się #madka z wózkiem, ten grzecznie się odsunął, otworzył drzwi. Madka sru na sklep nawet na niego nie spojrzała. Wiadomo, że najpierw się wychodzi. Koleś się wkurzył.
- Nie ma za co - na cały sklep.
Mina madki bezcenna xD

#zapka #patologiazmiasta
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taalarek: z jednej strony rozumiem a z drugiej też trochę nie. Jeśli lekarz przyjmuje kobieyy w ciąży poza kolejnością to twoja brocha że z tego nie korzystasz a ona owszem. Jakby nie patrzeć jeśli chcesz to sobie nie korzystaj.
Ja bardzo rozumiem to że ktoś przychodzi i mówi że jest w ciąży i z tego powodu prosi o priorytetowe przyjęcie. Chociażby z tego powodu że nie wiesz jaki rodzaj ciazy
  • Odpowiedz
@antslom: gdyby ginekolog miał przyjmować kobiety w ciąży poza kolejnością to w przeważającej liczbie przypadków odbywałyby się chore sceny pod gabinetami xD bo która ciężarna jest ważniejsza? Jak czekam do swojego gina to 80% pacjentek to ciężarne.
  • Odpowiedz
@antslom: ale tam są tylko ciężarne xd właśnie o to chodzi, że wszystkie są jednego dnia zapisane. A jak ktoś ma ciążę zagrożoną to nie idzie do tego lekarza w ten dzień tylko albo leży w szpitalu, albo ma wizyty domowe. Niestety dla nich wiem jak to wygląda i żadna z zagrożoną ciążą nie paraduje sobie po mieście.
  • Odpowiedz