Wpis z mikrobloga

Fajna akcja dziś w żapce, wpadłam po fajki, koleś co kupował przede mną otwiera drzwi i... pakuje się #madka z wózkiem, ten grzecznie się odsunął, otworzył drzwi. Madka sru na sklep nawet na niego nie spojrzała. Wiadomo, że najpierw się wychodzi. Koleś się wkurzył.
- Nie ma za co - na cały sklep.
Mina madki bezcenna xD

#zapka #patologiazmiasta
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: bo madki to stan umysłu. Ile to ja już razy w tracie ciąży się #!$%@?łam na inne ciężarne to nie zliczę.
Najlepsze to chyba są w kolejce do lekarza. Ja siedzę grzecznie, czytam książkę czekając na swoją kolejkę, a tu wchodzi taka madka i informuje, że teraz ona będzie, a ja poczekam. Ja na to grzecznie, że chyba sobie żartuje, jest kolejka i należy czekać. To ta od razu
  • Odpowiedz
Jedna się zaczęła kłócić, że nie wierzy, to jej pokazałam kartę ciąży z komentarzem, że wystarczy nie żreć jak prosię i się jakoś wtedy wygląda, ale warto było dla tego widoku skaczącego gula.


@taalarek: Szanuje jak #!$%@? <3
  • Odpowiedz
Zauważyłam, że są strasznie rozczeniowe i im się wszystko należy, każdy ma ustępować i jeszcze być wdzięcznym, że ma okazję pomóc jaśnie pani.


@taalarek: Oj obawiam sie, ze to nie madki, tylko kobiety ogólnie
  • Odpowiedz
Jedna się zaczęła kłócić, że nie wierzy, to jej pokazałam kartę ciąży z komentarzem, że wystarczy nie żreć jak prosię i się jakoś wtedy wygląda, ale warto było dla tego widoku skaczącego gula.


@taalarek: Zrobiłaś mi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz