Wpis z mikrobloga

wiecie czego boję się najbardziej?
Nie, nie własnej śmierci, pająków czy ciasnych pomieszczeń
Boję się że kiedyś zostanę zupełnie sam, rodzice wiecznie żyć nie będą tak samo babcie i dziadki,
"kumple" już dawno się ode mnie odwrócili
Mam 20 lat, nigdy nie miałem żadnej partnerki a dogadywanie się z ładniejszymi dziewczynami wychodzi mi okropnie, pocę się, trzęsą mi się ręce i się jąkam.
Nie wiem co będzie za 10,20,30 lat
Po prostu się tego boję i narasta to z dnia na dzień
#oswiadczenie #przegryw #tfwnogf
  • 20
@KamykNadWoda: Ale ja nie mowie o falszywym katolicyzmie i doktrynach kosciola ktore nie maja nic wspolnego z Bogiem wiec prosze sie tym nie sugerowac. Moge ci wyslac na pw strony (nie naleze do zadnej sekty i te strony to tylko strony informacyjne ktore pomogly mi zrozumiec funkcjonowanie tego szatanskiego swiata) ktore wyjasniaja jak funkcjonuje ten szatanski swiat i w ktorym jedynym ratunkiem jest Jezus Chrystus i modlitwa do Boga a nie
@KamykNadWoda: Niema nic smutniejszego niż wyobrazić sobie pusty dom rodzinny... ale jest na to sposób musisz unikać takich rozkmin bo one do niczego dobrego nie prowadza chyba, że jesteś człowiekiem który potrafi lęk przekształcić w motywacje to ok, ale w innym przypadku to jest pułapka na samego siebie, tak jak bycie miłym i dobrym dla wszystkich.
@fiszifiszi: Często mi się śni jak wchodzę do pustego domu a tam nikogo nie ma duszno, ciemno i bałagan w okół i ja sam na środku pokoju, to już jest jakaś fobia i chce mi się zaraz płakać jak sobie pomyślę że kiedyś tak będzie
dogadywanie się z ładniejszymi dziewczynami


@KamykNadWoda: to gadaj z brzydkimi ¯\_(ツ)_/¯
Idź na terapię fobii społecznej
Najpierw musisz mieć jakiś znajomych, dziewczyna potem. Nigdy na odwrót.