Wpis z mikrobloga

Jakaś głupia wyspiara 7 godzin po porodzie - śliczna, uśmiechnięta, szczupła, miła, udziela wywiadów

Typowa #p0lka przedstawicielka narodu wybranego 7 lat po porodzie - brzydka, okrągła morda, drze ryja na wszsytkich o wszystko, roszczeniowa tylko "daj daj daj" , a jak zapytasz czemu ma nadwagę to usłyszysz - JA GRUUUBA??? TO PO CIĄŻY JESZCZE NIE ZDĄŻYŁAM SCHUDNĄĆ C-I-P-E-U-S-Z-U!!! JESTEM NIEZNISZCZALNA!!!

szach-mat #rozowepaski
#heheszki #logikarozowychpaskow
LajfIsBjutiful - Jakaś głupia wyspiara 7 godzin po porodzie - śliczna, uśmiechnięta, ...

źródło: comment_kuNtDHRYitAzPowEp2jwXzoRTIERYScr.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Aganiok__ to spójrz na tą kobietę która jest świeżo po porodzie i zastanów się czy tak wygląda kobieta po porodzie, byłem przy dwóch porodach i wiem jak to wygląda w trakcie i parę dni po, mega wysiłek fizyczny.
  • Odpowiedz
@gali20 w UK wypuszczanie w 1 dobie po porodzie bez komplikacji jest normą. Jeśli do tego ma się sztab specjalistów dbających o wizerunek, jestem w stanie uwierzyć, że można tak wyglądać. Oczywiście, na pewno wszystko ją #!$%@? - ale jednocześnie uśmiecha się, bo ma przy sobie dziecko, to równiez normalne ;)
  • Odpowiedz
podobno na wyspach każda kobieta, która rodzila bez komplikacji idzie nawet tego samego dnia (albo dobę) do domu, nie musi być do tego księżną :)


@Aganiok__: u nas też chyba po dobie wypuszczają. Ale móc się wyspać i odpocząć dobę a odpocząć 3 godziny i musieć już wstawać, bo makijaż i układanie włosów to dla mnie różnica
  • Odpowiedz
@pusja czyli tak jak napisalam, w 3 dobie po SN (czyli 2 pełne doby po). Co do cc chyba dużo zależy od stanu mamy i szpitala, w Trójmieście z tego co się orientuję to raczej 5 doba. Są #!$%@? babki, które wypisują się na życzenie szybciej :)
  • Odpowiedz