Wpis z mikrobloga

Jakaś głupia wyspiara 7 godzin po porodzie - śliczna, uśmiechnięta, szczupła, miła, udziela wywiadów

Typowa #p0lka przedstawicielka narodu wybranego 7 lat po porodzie - brzydka, okrągła morda, drze ryja na wszsytkich o wszystko, roszczeniowa tylko "daj daj daj" , a jak zapytasz czemu ma nadwagę to usłyszysz - JA GRUUUBA??? TO PO CIĄŻY JESZCZE NIE ZDĄŻYŁAM SCHUDNĄĆ C-I-P-E-U-S-Z-U!!! JESTEM NIEZNISZCZALNA!!!

szach-mat #rozowepaski
#heheszki #logikarozowychpaskow
LajfIsBjutiful - Jakaś głupia wyspiara 7 godzin po porodzie - śliczna, uśmiechnięta, ...

źródło: comment_kuNtDHRYitAzPowEp2jwXzoRTIERYScr.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: akurat było mi jej szkoda że ledwo wyszła ze szpitala i na obcasach chodzi... ( ͡° ʖ̯ ͡°) widziałem to w TV i tylko pomyślałem "dziewczyno daj sobie na luz trochę" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ja gorączke mam i nie chce mi się gadać z ludźmi a ona... urodziła dziecko... i się wybrandzlowała itd. no cóż minusy bycia częscią rodziny królewskiej
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: pierwszy lepszy anglik, drugi w kolejce do objęcia tronu. Przewodniczący angielskiej federacji piłki nożnej, kapitan sił zbrojnych. Nie stroni od obowiązków - utrzymuje żonę i trójkę dzieci, a ma ledwie 35 lat.

Nie to co polaczki, pracujący na magazynach w Holandii, niczym się nie interesują, nie są w stanie utrzymać swoich karynek, każą im za wszystko płacić i zbyt nieodpowiedzialni, by mieć potomstwo.
  • Odpowiedz
a ja jej współczuję. Dopiero wypchnęła z siebie dzieciaka, a już za parawem czekają fryzjer, stylista i makijazysta. Szybko pampersa na dupę, żeby z niej nie ciekło i na schody pomachać tłumowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kinix21: w sumie to bym się z nimi chętnie zamienił. Ogólnie lajtowe życie w bańce :)
  • Odpowiedz
a ja jej współczuję. Dopiero wypchnęła z siebie dzieciaka, a już za parawem czekają fryzjer, stylista i makijazysta. Szybko pampersa na dupę, żeby z niej nie ciekło i na schody pomachać tłumowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kinix21: możliwe, że jest jakaś tradycja i odczekują dobę po porodzie czy dwie udając, że dziecko urodziło się później, żeby kobiety mogły chociaż minimalnie odżyć. Bo inaczej to co- 2 godziny
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful nie bronie tu ślepo obleśnych matek polek, ale proponuje przejechać się na wyspy żeby zobaczyć prawdziwe oblesne typiary . One nawet nie potrzebują być w ciąży żeby straszyć na ulicy. Tam są wiesniary i grubaski a z drugiej strony ta pani i Victoria Beckcham system zero jedynkowy.
  • Odpowiedz
@paramedic44: choć ja sie zastanawiam dlaczego tak sie dzieje. Bo każda chroni życie od poczęcia przebywając na L4 i siedząc na dupie? Ja rozumiem, ze sa sytuacje patowe i kobieta faktycznie musi leżeć, ale większość traktuje to na zasadzie po co mam pracować.. No to siedzi i sie zapuszcza..
  • Odpowiedz
@gali20 dziecko podczas porodu naturalnego nie wychodzi samo, nawet pomimo znieczulenia...

@analogiczna podobno na wyspach każda kobieta, która rodzila bez komplikacji idzie nawet tego samego dnia (albo dobę) do domu, nie musi być do tego księżną :)
  • Odpowiedz