Wpis z mikrobloga

Moje ocena empatii wykopków jest taka, że gdybym był śmiertelnie chory, to prędzej poprosiłbym o pomoc małpy w dżungli niż wykopków.
Wykopki w imię miłości i solidarności najchętniej dokonali by na mnie eutanazji, a zaoszczędzone na mnie pieniądze przeznaczyli by na organizacje zajmującą się 'zwierzontkami' i rozdającej darmową wazelinę na marszach LGBTQWERTY

#takaprawda #przemyslenia #gorzkiezale #feels
  • 7
  • Odpowiedz
Wykopki w imię miłości i solidarności najchętniej dokonali by na mnie eutanazji, a zaoszczędzone na mnie pieniądze przeznaczyli by na organizacje zajmującą się 'zwierzontkami'


@neilran: Tak bardzo prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałem już komentarze, które miały więcej plusów niż minusów, gdzie ktoś domagał się kary śmierci poprzedzonej torturami za kopnięcie psa.

Oczywiście za człowieka dalej zawiasy, albo upomnienie.
  • Odpowiedz
albo z weganami jest coś nie teges, bo większość wegan jakich spotkałem nie przejmowało się aborcją.


@neilran: Aborcją? XD Spora grupa z nich powybijałaby połowę ludzi, żeby tylko zwierzątka miały lepsze życie na ziemi.
  • Odpowiedz
no racja, przykre.


@neilran: Dziś już widziałem kilkanaście komentarzy, że jakieś tam wykopki wolą zwierzęta niż ludzi, bo "ludzie to ścierwo". Ktoś z takim myśleniem aborcją się nijak nie przejmie, chyba że byś chciał abortować kotka.
  • Odpowiedz