Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim.
Pewnie cześć z was pamieta mnie ze streszczeń #kulpiotrstreszczenia
Wczoraj YouTube zablokował moje konto, napisałem odwołanie, a dzisiaj otrzymałem decyzję o całkowitym usunięciu mojego kanału.
20k subów, ponad 1000 shotów, dziesiątki streszczeń itd.
Nie zliczę ile czasu poświęciłem na ten kanał.
Najbardziej absurdalne jest to, za co dostałem blokadę - za jeden z najpopularniejszych moich filmów, który wykorzystywały media w całej Polsce - shot jak Jaca pije śliwowicę. Pije i nic więcej, rozumiecie to?
Nie ma na tej platformie już sprawiedliwości.
Nie wiem czy zakładać nowy kanał, bo to będzie się działo wciąż i wciąż.
Jest mi mega przykro, bo to był efekt mojej prawie rocznej pracy. Może się wydawać, że taka zabawa to kilka minut, ale Ci którzy się w to bawili wiedzą jak jest to czasochłonne.

Także dziękuję każdemu, kto przyczynił się do stworzenia tego kanału. Była super zabawa.

Niestety to już koniec Najlepshotów.

#danielmagical #patostreamy #rafatus #rafonix #youtube
  • 25
@kulpiotr: To jest bez sensu! W tym youtubie teraz to już sami nie wiedzą za co mają banować a za co nie.
Ja tam bym się dalej odwoływał. Jakiś bardziej osobisty kontakt z supportem yt by się przydał, bo rozumiem, że na razie gadasz bardziej z automatem lub człowiekiem, który wysyła gotowe formułki.
@korzena W YouTube zawsze się gada albo z botem albo z kolesiem co ma dwa przyciski na klawiaturze - kopiuj i wklej. Czasami mu dołożą kilka literek, żeby się podpisał jak go posadzą gdzieś wyżej. Niestety, nie ma bardziej osobistych kanałów do kontaktu.