Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, raczej do panów. Czy na swoje urodziny chcielibyście dostać łuk, jeśli nigdy nie uczyliście się strzelać? A może wolelibyście coś bardziej praktycznego? Szukam prezentu dla swojego 33lvl #niebieskiepaski i zastanawiam się czy to nie głupie. Nie stać mnie na jakiś super hiper wypasiony łuk, ale np. taki lub taki na początek, bo też nie wiem, czy nie postrzela 3 razy przy grillu a potem będzie leżeć tylko. Wiadomo do tego trzeba doliczyć jeszcze dodatkowe elementy dlatego szukam dość taniego łuku.

#kiciochpyta #ankieta #lucznictwo

Czy chciałbyś dostać łuk na urodziny

  • Jasne, że tak 67.2% (477)
  • Wolałbym coś innego 32.8% (233)

Oddanych głosów: 710

  • 60
@LowRyder_: multitool to najgorsze gówno jakie można dostać, ni to przydatne ni co
@Kami-chan: jeśli nie jara się klimatem średniowiecza to bardzo słabo, postrzela tydzień, żeby nie było Ci przykro i odstawi


A tak na poważnie to wolałbym, żeby różowy zorganizował jakieś wspólne wyjście na strzelnicę, kręgle czy coś w tym stylu + własnoręcznie zrobiony dobry tort.
Tylko ja nie lubię prezentów materialnych (poza kubkami, długopisami i skarpetami xD) bo
@John_archer: tez nie potrzebna, ale jesli chodzi o cos do strzelania do dla niezainteresowanego, w porownaniu do luku wypada lepiej bo: 1 zajmuje mniej miejsca, wiec nawet jak sie znudzi to wrzucasz w szuflade. 2 wydaje mi sie ze mniej zachodu ze strzelaniem, strzelasz sobie w lesie, na dzialce, gdziekolwiek wlasciwie bez zagrozenia dla postronnych
@Kami-chan: kiedyś kumpel chciał kupić dziewczynie aparat za ponad 1000 zł bo kiedyś "wypierdziała" że może chciałaby spróbować swoich sił w fotografii, wyperswadowaliśmy mu to, dając do zrozumienia, że się tym nie zajmie. Minęło 15 lat - a jej największym osiągnięciem fotograficznym było zrobienie zdjęcia... smartfonem ich dzieciakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)