Wpis z mikrobloga

Hurr durr co cię obchodzi czy ktoś jest homoseksualistą? Każdy ma prawo robić co chce w łóżku. Dlaczego uważasz to za nienormalne?????!!! Nie robią nikomu krzywdy1!!

No chyba, że chodzi o katolików i czekanie z seksem do ślubu (lub wątpliwościami w związku z tym) to wtedy można rozkręcić gównoburzę i wyzywać katolików od ludzi nienormalnych, którzy powinni się leczyć, którzy mają zaburzenia seksualności albo inne problemy itd.

Do tego masa historyjek (zmyślonych) o orgiach na rekolekcjach albo pielgrzymkach, o "ruchaniu w twarz" dziewczyny (teraz to można komuś zaglądać do łóżka ( ͡º ͜ʖ͡º)).

Kiedy wykop stał się takim szambem? Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu nie miałem konta i na wykopie mogłem poczytać jakieś ciekawe artykuły albo dyskusje. A teraz? Szkoda słów.

https://www.wykop.pl/wpis/31509897/kochanie-sie-z-chlopakiem-a-spowiedz-na-nude-w-pra/

#wiara #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #ateizm #chrzescijanstwo #kosciol #neuropa #4konserwy
manng - Hurr durr co cię obchodzi czy ktoś jest homoseksualistą? Każdy ma prawo robić...

źródło: comment_iEx0gLCVzrhB18LEkDn2tfuDP5Zztf7r.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@manng: ja mam beke i z katoli i z lgbt, ale zadnych z nich nie nienawidze ;) niech sobie robia co chca do momentu jak nie probuja mi czegokolwiek narzucac ;) a czytajac tamten wpis trudno sie nie usmiac xD
  • Odpowiedz
Katolicyzm to jakaś orientacja seksualna?


@kult_cwaniaka: A co do ma do rzeczy? Dlaczego nie można się śmiać z dwóch gości, którzy uprawiają seks, a z kogoś kto chce czekać do ślubu już tak?
  • Odpowiedz
@manng: Ależ można się śmiać z wszystkiego. Inna sprawa jak się ma do takich obywateli prawo i ustrój i jaki jest do tego stosunek sporej części społeczeństwa. W przypadku homoseksualistów, którzy nie tyle wierzą w jakąś ideę homoseksualizmu, tylko tak po prostu są skonstruowani biologicznie no raczej nie specjalnie radziłbym w polskich warunkach w jakikolwiek sposób zdradzać w przestrzeni publicznej kim są, bo wyśmianie to akurat może tu być najmniejszym
  • Odpowiedz
@manng: Ależ nikt się nie śmieje z powstrzymywania się od sexu przed ślubem tylko z gimnastyki intelektualnej ażeby złamanie w/w zasady usprawiedliwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemądra zielonka :*
  • Odpowiedz
@manng tyle literek napisałeś a nawet chwilę nie poświęciłes na zrozumienie xD beka z ciebie i beka z katoli którzy #!$%@? fikolki byle obejść zasady własnej wiary xD
  • Odpowiedz
@steemm: dlatego coraz wiecej ludzi sobie odpuszcza
ja np z zona stwierdzilismy ze nie ma sensu brac slubu koscielnego
nie chodzimy do kosciola, nie chcielismy isc na spowiedz przedmalzenska, uwazalismy ze bez sensu spowiadac sie z seksu przedslubnego, ktorego nie zalujemy
  • Odpowiedz