Wpis z mikrobloga

#gry #steam #pcmasterrace
Kupiłem właśnie #frostpunk w pudełkowej wersji. Nie mogę go nawet zainstalować bo od razu wywala mi się steam z komunikatem, że gras nie miała jeszcze premiery. Czy da się to jakoś obejść i zainstalować z płyty? Czy ewentualnie można jakoś zainstalować teraz a gra aktywuje się po premierze?
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarython: patrząc na dzisiejsze zamknięcie i na to, że gra jest na pierwszych miejscach na steam, gog i hb + ponad 27k graczy w jednym czasie, to zapowiada się bardzo dobry wynik finansowy w pierwszych m-cach od ukazania się gry. Może jestem optymistą, ale 275-280 jest w naszym zasięgu jeszcze w tym tyg. :)
  • Odpowiedz
@Saper86: 286, wiec w sumie to nawet 2zl od szczytu. Chciałbym przy 270. Szybko powinny pojawić się dane dotyczące sprzedaży, zwrotu z inwestycji co liczę doda jeszcze trochę paliwa do wzrostów. Nie sądze żeby teraz się szykowała głębsza korekta.
  • Odpowiedz
@Jarython: tez nad tym myśle. Żałuje, bo kusiło mnie jak spadło na 277 i nie wszedłem, można było zrobić szybki myk i kupić przy tym spadku i sprzedać ponownie za 286, znów by fajny zysk wyszedł. Na razie obserwuje, ale jutro może uderzyć w 295, może nawet pojawi się na chwile 3 na początku (?)
  • Odpowiedz