Wpis z mikrobloga

Mircy tym razem pozytywny wpis o taxi. Dzisiaj jechałem tą samą korporacją, w ten sam sposób.
I jadąc normalnie cyk 130 według taksometru bez jeżdżenia, bez gadania chociaż i tak mógłbym się przyczepić bo jest trochę krótsza trasa ale jak widać można też jeździć normalnie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#taxi #januszebiznesu (dodaję ten tag jak w poprzednim wpisie).
Pobierz bramborak - Mircy tym razem pozytywny wpis o taxi. Dzisiaj jechałem tą samą korporacj...
źródło: comment_DZm4a9LkjGOaGVAl8VWaBc2fYyEM0AC1.jpg
  • 22
@Mu_H Myślę, że część, która pamięta jeszcze jazdę za komuny jest niereformowalna.

Inna sprawą jest stan techniczny taksówek chyba zrobię osobny wpis.
Otóż w krajach skandynawskich czy też krajach Europy zachodniej przeważają nowe samochody marki wiodącej.
W Holandii udało mi się nawet jechać Tesla czy nowym BMW serii 7. W Polsce zdarzyło mi się jechać Renault Kangoo.
W Holandii udało mi się nawet jechać Tesla czy nowym BMW serii 7. W Polsce zdarzyło mi się jechać Renault Kangoo.


@bramborak: co do zasady inny poziom zamożności, ale z drugiej strony też inne podejście do finansowania zakupu, może też inne warunki tego finansowania. Wiem, że w Niemczech można zrobić bardzo fajne warunki, gdzie za 7er płacisz 1000 euro. Z drugiej strony 1000 euro to u nas dość sporo kasy.
@bramborak


Inna sprawą jest stan techniczny taksówek chyba zrobię osobny wpis.
Otóż w krajach skandynawskich czy też krajach Europy zachodniej przeważają nowe samochody marki wiodącej.
W Holandii udało mi się nawet jechać Tesla czy nowym BMW serii 7. W Polsce zdarzyło mi się jechać Renault Kangoo.

Porównaj jakie auta jeżdżą normalnie na ulicy tu i tam. Przekrojowo mniej więcej jeździ to samo
@bramborak: nie wiem ale w Rzeszowie korporacje maja wymóg co do wieku auta. Taksówkarze prywatni tez jeżdżą tez fajnymi furkami: w212, superby, audi nowe modele czy 7 - wiec serio nie wiem o co ból dupy. Jak ktoś wsiada do mercedesa który pamięta czasy panowania Czernienko to już chyba wina tej osoby XD ale to się nazywa wolny rynek