Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie dupa boli, że niektórzy mają bogatych rodziców. Przecież to jest niesprawiedliwe. Ja nawet nie mam swojego pokoju i nie mogę sobie iść do dentysty tylko muszę umierać z bólu. Rodziców nie stać na moje studia, ja mam problemy psychicznie przez które nie mogę pracować w większości zawodów. Nie mam nawet komputera żeby pouczyć się tego programowania. Wiem, że to nie ich wina że urodzili się w bogatej rodzinie ale boli mnie gdy widzę jak podjeżdżają nowymi samochodami i większość ich problemów załatwia kasa ich rodziców a ja będę musiała się męczyć całe życie bo nie mam żadnych zdolności i wyląduje na kasie.
#przegryw #zalesie #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: dziewczyno, pomysl. Teraz jestes na poczatku swojej drogi zyciowej. TERAZ masz najwieksza szanse zrobic cos, zeby Twoje dzieci za 20-25 lat mialy lepiej i nie marudzily na future mirko.

Ida wakacje - juz teraz szukaj na olx pracy wakacyjnej. Min to 2000na reke za kelnerowanie, zmywak, kuchnie, sprzatanie pokoi, plus masz czesto pokoj i wyzywienie. Za tyle kupisz lapka. Extra zaleta - 2 miesiace z dala od domu, nowi ludzie,