Wpis z mikrobloga

W każdym razie, zainstalował się, ale się nie uruchamia. BAD_POOL_CALLER. Internet podpowiada, że problem ze sterownikami. Spróbuję go na HDD teraz zainstalować.
@Althorion: nie siedzi nic, ale liczy też zapas, bo gdzieś musi być miejsce na pliki tymczasowe (nie ma określonego limitu, więc szacunkowo musi policzyć sporą nadwyżkę wolnego miejsca) i pagefile, i to miejsca na tyle, żeby dysk nie był dopychany do 100%.
Zainstalowany na HDD działa i zajmuje 47 GB (łącznie z plikiem hibernacji i innymi pierdołami). Najwyraźniej uznał, że bez hibernacji życie nie ma sensu i lepiej oszczędzić miejsca na sterownikach.
@kaczor: Próbowałeś ten eksperymentalny support akceleracji sprzętowej grafiki? Bo zastanawiam się co by się stało jakby ktoś chciał jakieś powiedzmy Adobe Premiere na tym odpalić;)
@kyaroru: mogę ale smartforms nie mogę robić :) wiec jak mam wydruk do developerki to odpalam winde - a tak jadę na javie na RH. DO tego niektóre VPNy tez muszą być na windzie
@kaczor: Cymes prawie jak MS SQL Server, który się instaluje na Linuksie ale żeby nim administrować inaczej niż pisząc polecenia z palca trzeba zainstalować SQL Server Management Studio, które nie dość, że jest tylko pod Windows, to zajmuje więcej miejsca na dysku niż sam SQL Server i na SSD instaluje się chyba 20 minut (szybciej się udaje reinstalację Windowsa zrobić) :D