Wpis z mikrobloga

Tak prezentuje się nowy projekt mieszkaniowy z Gdańska. Młoda Morena Park II to kameralna inwestycja z charakterystyczną architekturą. Jak Wam się podoba? Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj.

#gdansk #morena #architektura #design #urbanistyka #budownictwo #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #mieszkania #nieruchomosci
Pobierz Projekt_Inwestor - Tak prezentuje się nowy projekt mieszkaniowy z Gdańska. Młoda More...
źródło: comment_yqlbqWZ0EvBdQx5ozSW6gAR4I50lLqzj.jpg
  • 14
@ChocolateStarfish: Co jest złego w mieszkaniu w bloku? Mi się na przykład marzy domek, ale jak sobie pomyślę ile z tym roboty potem, to już mi się odechciewa. I potem znowu mi się zachciewa i rozkminiam sposoby ogrzewania, no i znowu mi się odechciewa, bo w mieszkanku odkręcam kurek i mam ciepełko. A jak mi się znowu zachciewa, to stwierdzam, że jestem chyba za leniwa i wygodna żeby mieszkać w domku,
ale jakiej roboty jest duzo przy nowym domu?


@ChocolateStarfish: Przy nowym może nie, ale późniejsze konserwacje, naprawy. Do tego dbanie o trawniczek oczywiście. Sprzątanie tego wszystkiego jakoś też mnie odstrasza trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koszt sensownej instalacji grzewczej + późniejsze opłaty za grzanie jakoś też nie są zbyt zachęcające. No, chyba że masz zbędne 500k, to sobie możesz wybudować domek na wypasie, z wszelkimi super instalacjami