Aktywne Wpisy

MrBeast +196
Dlaczego te ich mieszkania zawsze muszą być w centrum Warszawy? Przecież jest mnósto mieszkań w całej Polsce za dużo mniejsze pieniądze.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie
#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie

morgiel +404





Co polecacie? Pchać się w AMD czy Intel? Podrzućcie proszę jakieś pomysły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wśród polecających wylosuję jakąś niespodziankę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#komputery #pcmasterrace #intel #amd
Ryzen 2700 jeśli montuje w Adobe Premiere.
Komentarz usunięty przez autora
Zrobiony na szybko koszyk https://www.morele.net/inventory/info/8e302309/
Pozostałe pieniądze na monitor, ale to już znajomy powinien mieć jakieś wymagania. Jeśli będzie chciał monitor solidniejszy to można zjechać z zestawem, bo można śmiało oszczędzić na niektórych częściach.
X370 Taichi to bardzo solidna płyta, ale swoje kosztuje. Jak ktoś się zajmuje media creation to wolałem dać coś wyposażonego (jest wbudowane wi-fi, dobra dźwiękówka i szybkie m.2). Ale nie ma
Komentarz usunięty przez autora
@kodiwpigulce_pl: No nie widzę opcji zjechania poniżej 6K bez pójścia w stronę grafiki 1060 6GB. Trzeba by brać już niskiej jakości produkty, które by znacząco ograniczyły wygodę. No chyba że procesor 2700 i będzie kręcony na te 4.1Ghz + tania obudowa i być może płyta główna.