Wpis z mikrobloga

@pax_psychicae: ja sie po części zgadzam, tzn samo to że partia jest regionalna niczego nie mowi o jej działalności i przewidywanym programie. mowi tylko mniej wiecej czyich interesow ma zamiar bronic ale nie mowi jakich interesów i w jaki sposob. imho przydały by się partie regionalne zarówno prawicowe jak i lewicowe, inaczej nie ma to wiekszego sensu. a on coś mowil ze zakazałby powstawania takich partii czy po prostu że to
@pax_psychicae: po co przekręcasz moje wypowiedzi? nie popieram jakiegokolwiek zakazu powstawania jakichkolwiek partii (niech będą nawet komunistyczne i faszystowskie). mowie jedynie, że po czesci rozumiem Korwina bo dla mnie też np Śląska Partia Lewicowa i Śląska Partia Prawicowa (czy centroprawicowa) miałyby większy sens niż Śląska Partia "Śląsk" ktora w programie ma walkę dla regionu, cokolwiek ona oznacza
@Liesbaum No właśnie tuż po wyborach też miałem nadzieję widząc wyniki, że okaże się jak zawsze, że obietnice wyborcze obietnicami a robimy co chcemy. A tutaj niestety niemiłe zaskoczenie i PiSiory spełniają obrotnice wyborcze :/ Na szczęście mam czyste sumienie i jak zawsze i ostatnio głosowałem na aktualna partie Korwina.
@pax_psychicae: tyle mi mowi ze chcialbym wiedziec czy ta partia regionalna na ktorą zagłosuję bedzie rozwiązywała problemy regionu w sposób wolnościowy i wolnorynkowy czy socjalistyczny. nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć w programie partii
@ish_waw: Jaki by Korwin nie był, jakich głupot czasem by nie walnął, to co jak co, ale ani niestałości uczuć, ani złych poglądów gospodarczych zarzucić mu i partii nie można.

Jak dla mnie ciasteczka nie są warte zainteresowania, zwłaszcza patrząc na to, kogo wprowadzili(np. pewien młodzieniec co trochę jeździł), Ryśki zaś to tragi-kabaret. Zamiana PiS na PO to jeszcze gorszy pomysł.

Tak więc idąc tą prostą logiką można rzecz, że nie
łosuję na Korwina nieważne czy będzie Hitler czy nie będzie. U Korwina Hitler tylko retorycznie, a u Kaczyńskiego narodowy bolszewizm w praktyce.


@ish_waw: prawda jest taka, ze to bedzie zmarnowany glos. uzyska w porywach 10 procent. co z tym zrobi? z tymi paroma mandatami?

jedyna opcja, zeby pis nie rozwalil doszczetnie tego kraju to wybor po. niestety. sam nie wierze, ze to mowie, ale kazdy inny glos to glos zmarnowany i