Wpis z mikrobloga

@Demoralize mój znajomy to popłynął i nie można było mu wytłumaczyć. A ja widząc jak zawiesza się i jest głupi to dostałem wstrętu do tego. On kilka lat temu poznał laske i teraz dom stawia. Jest nadzieja dla każdego. Mu kobieta pomogła wyjść.
@Kollo u mnie to wygląda tak, ze kobieta ponad rok temu ze mną zerwała przez to, dlatego się wciągnąłem jeszcze bardziej, teraz gdy jestem na detoksie, tak jakoś wyszło że zaczynamy się znowu spotykać, historia jak z filmu, ale tak właśnie to wygląda, jest to blokada i przeszkoda, wystarczy chcieć
@Demoralize: potwierdzam zimne poty, to nie mit. Faktycznie jest nadmiernie gloryfikowana jednak cały czas uważam że kwestia odstawienia jest dużo łatwiejsza niż w przypadku alko. W ciagu 4 lat myśle że nie paliłem coś około 20-25 dni. Wybrałem się na wakacje 3 tyg. 3 pierwsze dni a właściwie noce stosunkowo ciężkie, potem już kompletnie o tym nie myślałem. Ale poty były cały czas i najbardziej denerwowały. Do tego uważam że każdy
@4kroki Ale jak zaczynałem, to nie palilem od razu 10 dziennie... Oj kolego, przyczep się czegoś innego, poczytaj komentarze to się wszystkiego dowiesz i komentarz będziesz mógł usunąć.
Jak ktoś potrafi zarabiać, to zarobi, kiedyś wystarczało 10zl które się dostawał na bułki do szkoły
@Demoralize: po prostu staram się zrozumieć jak fizycznie można funkcjonować będą tak uzależnionym od lat przy cenach jakie są obecnie.
Czyli zarabiałeś na czarno, jarałeś od czasu kiedy twój mózg się jeszcze rozwijał, więc prawdopodobnie zaszły już w nim nieodwracalne zmiany, więc będzie w #!$%@? ciężko ci rzucić. No ale decyzja bardzo dobra, nie wracaj już lepiej do tego.
@Demoralize: Jak dobrze przeczytać, jak ten co ma problem rozumie że ma problem i chce zmian.
U moich bliskich jest inne uzależnienie, zostali uświadomieni w konsekwencjach, ale jakby dalej nie widzą swojego kłopotu.Teraz nie wiem co robić. Gdybyś chciał, by ktoś pomógł Ci w walce z uzależnieniem, to jakiej pomocy byś od niego oczekiwał?
@FarGO żadna pomoc nie pomoże, gdy osoba uzależniona nie wykaże chęci, to wszystko zależy od niej, będzie chciała to rzuci, niestety taka jest prawda, osoby trzecie nie mają na to wpływu, aczkolwiek jeśli już podejmie jakiś krok w tym kierunku, to wsparcie w tym wszystkim przez co przechodzi ta druga osoba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Demoralize: Też odstawiłem bo same problemy przez palenie codziennie. Musiałem odbić od znajomych niestety ale inaczej bym nie dał rady, nie może nikt przy mnie palić. Masz problemy ze snem albo apetytem? Ja nie mogłem jeść pierwsze dwa dni prawie wcale, wciskałem w siebie czekoladę żeby nie mdleć z braku energii. Najgorzej jak bliscy się odwrócą, mają już dosyć... ()