Wpis z mikrobloga

Nareszcie...
17 dzień detoksu, nie sądziłem, że kiedyś mi się to uda.
Moze to jeszcze nic, ale ktoś kto pali dzień w dzień od 6 lat mnie zrozumie jaka to wielka radocha...
Glowa odmulona, zupełnie inne myśli i w końcu można pomyśleć o odkładaniu pieniążków do skarbonki
Pozdro spizgusie i sami spróbujcie, bo warto!
#420
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kamila-rodowicz A pamiętam jak przez wszystkie lata sobie tłumaczyłem "od tego się nie da uzależnić, lepsze niż alkohol itp" niestety, człowiek który w tym siedzi nie potrafi dostrzec minusów i prawdziwych skutków tego wszystkiego, ja jestem z siebie zadowolony, za miesiąc urodzi mi się siostra, to chyba główna motywacja tego wszystkiego, mam nadzieję, że wytrwam i już więcej w to bagno nie wejdę, Ty się nie przejmuj, im bardziej człowiek się
  • Odpowiedz
@Demoralize: Właśnie w tym rzecz. Polskie „zioła” są tak gówniane, ze faza jest zazwyczaj jedna i ta sama - sucho w ustach, ledwo cos widać i łeb #!$%@? z rana. Nie polecam palić marihuanen w Polsce.
  • Odpowiedz
@Demoralize: On uwaza, ze caly swiat jest przeciwko niemu :) Sadzi, ze jest za dobrym czlowiekiem, dlatego go wszyscy wykorzystuja. Duzo by opowiadac, jest to historia na kilkanascie stron A4 ;)

Trzymam za Ciebie kciuki, niech twoja siostrzyczka pozna prawdziwego brata, a nie cpuna. Powodzenia w odbudowywaniu relacji ze swoja byla dziewczyna rowniez!
  • Odpowiedz