Wpis z mikrobloga

Nareszcie...
17 dzień detoksu, nie sądziłem, że kiedyś mi się to uda.
Moze to jeszcze nic, ale ktoś kto pali dzień w dzień od 6 lat mnie zrozumie jaka to wielka radocha...
Glowa odmulona, zupełnie inne myśli i w końcu można pomyśleć o odkładaniu pieniążków do skarbonki
Pozdro spizgusie i sami spróbujcie, bo warto!
#420
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Demoralize: dokładnie tak samo miałem, najgorsze że najpierw odbiłem od jednego towarzystwa i zaraz miałem inne... teraz trzymam się dzielnie i muszę odzyskać kogoś, kogo straciłem przez weed. Jak chcesz powymieniac doświadczenia albo pomocy w chwili słabości pisz śmiało pw kiedy chcesz, paliłem troszkę dłużej niż Ty ale zacząłem w tym samym wieku.
  • Odpowiedz
  • 1
@GrindujTopy narazie daje rade ale dziękuję, zapamiętam.
Dobrze wiedzieć, że na wykopie są tak wspaniali ludzie, którzy bezinteresownie są w stanie porozmawiać z obcą dla nich osoba, dziękuję wszystkim :)
  • Odpowiedz
  • 1
@PIES997 czuje się O wiele lepiej, odmulony, moje myśli nie krążą już tylko wokół tego seby zapalic od samego rana, jak wstanie to aż chce się coś robić, nie ma tego "#!$%@?" i "spuchnietej kapucyny" jak to bywa po paleniu, co do snu, hmm... Było ciężko, jest coraz lepiej, wcześniej pół nocy nie spałem i palilem co chwilę papierosy w łóżku, teraz już nie ma tak źle, przebudze się raz, może
  • Odpowiedz
  • 0
@PIES997 z sprzątaniem i czynnościami na początku dziennym bywa różnie, ale nie mam tak, że czegoś mi się nie chce, jak muszę to zrobię.
Motywacja mi strasznie wzrosła, mam ochotę na okrętke coś robić, pracuje, uczę się a po szkole/pracy od razu siłownia albo trening zależy od dnia, po prostu wszędzie mnie pełno, chce jakoś wykorzystywać wolny czas, to mnie cieszy najbardziej, lepszy kontakt z starymi znajomymi którzy nie pala, lepszy
  • Odpowiedz
@Demoralize: powiem tak, gratuluję. Ale szczerze mówiąc takie objawy występują typowo po jakimś skunie ulicznym.

I też muszę przyznać, że w głównej mierze kwestia zamulki to nie wina trawy, a Ciebie jako człowieka i Twojego otoczenia. Moi znajomi jaraja a żaden nie zamula. Nikt Ci nie kazał 2,5sztuki (bo zakładam że o sztuki chodzi bo 2,5g z wagi to ciężko przepalić) jarac.

I generalnie polecam hasz. Odkąd się przerzuciłem na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slane:

Sztuka dziennie od paru lat i też pojawiają się zimne poty przy każdym odstawieniu, nawet na 8h :-) także tego - eksperci...

@slane: sztuka dziennie i żadnych zimnych potow przy przerwach także tego xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Jaracz_Joint już nieaktualne, 20h wystarczy ;) ale jak najbardziej poważnie to piszę. Przykładowo też 1 dzień przerwy wystarczył na parę snów zapamiętanych w nocy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Demoralize: popieram, palenie rzadko, powiedzmy raz na miesiąc, Max raz na tydzień jest o wiele lepsze ale palenie codzienne też ma swoje plusy kiedy jest kontrolowane :)

Od 6 lat palę, 3 lata temu miałem przypałowy epizod i wycieczkę w areszcie na 2 miesiące, po tym czasie się ogarnąłem i nauczyłem się żyć paląc codziennie ale godnie jak człowiek, a nie jak ćpun :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slane: ja w jakiś sposób wytresowalem swój organizm i robię przerwy co miesiąc na tydzień i nie czuje jakiś negatywów skutków intensywnie, może nieprzespana pierwsza nocka i lekkie rozdrażnienie przez brak snu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slane: wiadomo efekty negatywne czuję, nie da się je wyeliminować dlatego osobiście każdemu zalecam palenie raz na tydzień, ba, chociaż z przerwą jeden dzień bo jest lepszy stan :)
  • Odpowiedz
@Demoralize: Stracilam przyjaciela przez ziolo, probowalam mu pomoc 1.5 roku az miesiac temu podjelam decyzje, by sie calkowicie odciac, bo wyniszczal mnie psychicznie - jego biernosc, klamstwa, paranoje - to juz bylo nie do wytrzymania. Wierze Ci odnosnie ilosci wypalanej, on wypalal w pewnym momencie 3-4g dziennie (!!!), najmniej udalo mu sie zejsc do 0.5g, niedawno jednak wrocil znow do 1.5-2g. Chlopak przeprowadzil sie do Holandii, zeby miec dostep do
  • Odpowiedz