Wpis z mikrobloga

@m1a87z: Nie, ta gra jest już martwa. Ledwie 6 milionów graczy na całym świecie, co to jest w porównaniu do Owerłocza, w którego gra 100 milionów.

  • Odpowiedz
@Seif: ja tam lubiłem LawBreakers gdzie grało z 20 osób, mieliśmy discorda i umawialiśmy się na godzinę grania w multi. Prawie jak wow na vanili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Seif: :O Poważnie aż tle ludzi gra w Owerłocza? Człowieku ja pamiętam czasy gdzie WOW przebijał magiczną barierę 10 milionów graczy! widzę że to na nikim teraz nie robi wrażenia. Od tamtego czasu nie grałem prawie w nic Online...
  • Odpowiedz
@m1a87z: Poważnie to nie, bankowo przesadziłem z liczbami, ale jestem prawie pewien, że te 100 milionów ludzi zakupiło tę grę. Większość jednak to smurfy, więc nie wiem, czy je podliczać. Blizzard niestety nie udostępnia takich danych jak "ilość graczy online w tej chwili" (przynajmniej nie wszędzie, chyba tylko w StarCrafcie II to jest), ale powyżej 500 000 osób online "na raz" - raczej będzie.

A WoW... WoW się starzeje, ale ludzie
  • Odpowiedz
@m1a87z: @Seif: 35 milionów osób zagrało w Overwatcha do października 2017 roku, czyli pół roku temu. Pewnie parę-paręnaście milionów więcej jest do tej pory, to oficjalne statystyki Blizzarda. No, ale właśnie jeden haczyk - grało. Blizzard nie raz dawał graczom możliwość zagrania przez parę dni za darmo, więc podejrzewam, że spora część z tych 35 milionów to tacy "gracze" jak ja - zainstalowałem jak było za darmo, parę gier zagrałem
  • Odpowiedz