Wpis z mikrobloga

Ehh Mirki trzeba naprawdę nie mieć krzty pomyślunku i być osoba skrajnie niesamodzielną i nieprzewidującą by #zakazhandlu stanowił jakikolwiek problem. Ja takowych nie posiadam.

Pytacie o moją receptę? To proste - kupiłem identyczne mieszkanie piętro niżej i urządziłem je w identyczny sposób jak moje - te same meble, dywany, sanitaria - no czujecie o co chodzi.

ZAWCZASU dbam o to żeby w lodówce znajdowały się te same artykuły, a w szafach te same ubrania. Polecam ten styl życia. Uszkodzone WC, brak mleka do kawy albo tynk sypie się ze ścian? Dla mnie żaden problem - po prostu schodzę na dół, a w NORMALNE dni pracy uzupełniam i naprawiam wszelkie braki i uszkodzenia.

No ale to trzeba jednak troszkę pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wygryw #oswiadczenie #polska #jakzyc #lifehack #chwalesie
  • 22
  • Odpowiedz
Caly ten bol dupy na wykopie o zakazie handlu w niedziele przypomina mi zgredzenie starych bab.

Aczkolwiek mam zastrzezenia co do ustawy iz mlodym, szczegolnie studentom ten zakaz wprowadzil zamet w budzecie i na pewno ta grupa zostala uszczuplona z dochodow.
  • Odpowiedz
No ale jak to 2 mieszkania? A 3 mieszkanie w daninie solidarnościowej to kto wyposaży dla biednej rodziny z elektoratu? No i jeszcze do tego 4 mieszkanie również identyczne tak aby rodzina mieszkająca w Twoim 3 mieszkaniu również miała taki luksus gdy coś im się zepsuje. Także nie oszukuj drogi kolego bo służby już się Tobą zajmom za to boganctwo
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: żart prima aprilisowy kupić mieszkanie w bloku gdzie wszystkie mieszkania są takie same na 3 piętrze. Znaleźć męża, zonę i zrobić kopie mieszkania na 2 piętrze przed snem dać mocne piguły partnerowi przenieść partnera na 2 piętro szybko wymienić meble na 3 piętrze wsadzić jakieś randomowe meble przekupić cały blok najlepiej też żeby mieszkanie na 3 piętrze było na jakieś randomowe nazwisko bez wiedzy partnera potem wmawiać że przecież zawsze
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: aa tam zaraz całe mieszkanie, wystarczy mieć pod ręką parę części zapasowych: zaworki, uszczelki, wężyki, łożyska, bezpieczniki, żarówki, kleje, wysokoprocentowy alkohol, taśmę samoprzylepną, wd40, baterie, gniazda i wtyczki 230v. Brzmi jak pasta o prepersach ale naprawdę warto zawsze to mieć w domu. Do tego gdzieś w piwnicy zapasowe sprzęty agd rtv - router, maszynka elektryczna, monitor, czajnik. No i wiadomo - narzędzia, żeby się nie prosić tego złodzieja somsiada. O
  • Odpowiedz