Wpis z mikrobloga

@painstream: planuje całą 0,7 dzisiaj obalić, więc moje wpisy będą pewnie jak te wiadomości na messengerze po przebudzeniu się rano na kacu - czyli okropne. Możecie śledzić moje poczynania xD
  • Odpowiedz
@wypokk: nie uda się w życiu albo będzie trzeba tysiąc złotych pożyczyć na spłatę providenta to będzie pierwszy dzwonił domofonem, już raz się przejechałem na takim "przyjacielu", teraz na drugiego pora ;)
@xybciu: zdrowia mordeczko!
  • Odpowiedz
@wypokk: ogólnie szanowałem tego przyjaciela, spoko był. Hajs od rodziców miał, jak coś mu się podobało to to spokojnie brał. Ja ojca od dziecka nie miałem, w wieku 17 lat już #!$%@?łem i przez to obsrałem naukę, ale teraz pracuję w marketingu, robię dobry hajs, pomogłem mamie która marzyła mieć dom i małe marzenie jej spełniłem. I jakoś nigdy mnie to nie obchodziło, nie sprawdzam stanu konta, ubieram się w
  • Odpowiedz
takie siki wylewa się do kibla a nie w siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@revoolution: probowalem wielu whisky tanich i drogich. Mi zadna nie smakuje bez Coli. Najlepszy do mieszania jest Grands to po #!$%@? mam przeplacac. To samo z wodka pije kilkanascie lat i nienawidze dalej smaku zadnej. Z piwem jeszcze gorzej mam( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie to pije bo lubie
  • Odpowiedz