Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie czaje tych zalow Mirkow z tagow #tfwnogf i #przegryw. Dobrze wiemy ze w dzisiejszych czasach gdzie wyglad jest wszystkim nie liczy sie to czy jest sie ciekawym i wartosciowym czlowiekiem a #rozowepaski w dobie rownouprawnienia i internetowej atencji nie kieruja sie tym czym nasze matki. To ze nie macie dziewczyny to nie znaczy ze jestescie gorsi, macie nizsza wartosc na rynku matrymonialnym. To tak jakbyscie postawili Porsche w komisie pelnym Passatow gdzies w Polsce Z. Wiadomo ze Janusze kupia Passata bo na Porsche ich zwyczajnie nie stac co argumentuja raczej tym ze passatem to gnój przewiozo a takim Porsze to to nie. Skupcie sie na rozwijaniu siebie i korzystaniu z zycia w inny sposob (chocby nawet #roksa) i badzcie dumni z siebie bo nie liczac ekstremalnych przypadkow kucy jestescie duzo wartosciowszymi jednostkami niz euchacz Seba z 1.90m

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przechodziłem przez ten stan wielokrotnie wiele lat temu. Często kobiety mnie odrzucały. Potem poznałem dziewczynę która była odbiciem starego "mnie" i dostałem olśnienia. Mimo że miałem pasje, rozwijałem się, dążyłem do celu i już w wieku 20 lat mieszkałem w wynajmowanym mieszkaniu więc powiedzmy moja wartość społeczna była w tym okresie o wiele razy większa niż przeciętnego Marcina, czy Seby albo Łukasza to i tak nic to nie znaczyło. Fakt,
  • Odpowiedz
Co trzeba zrobić aby się poprawiło? Uczyć się kontaktu międzyludzkiego. Chodzić na imprezy, rozmawiać z ludźmi, wyznawać xD gdziekolwiek jesteś i mieć #!$%@? na otoczenie. Bądź sobą


@SmiesznaBeczka: a jak bycie sobą oznacza niechęć do imprez i przejmowanie się, to co? Jednak oszukuj?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedy wy zrozumiecie że do posiadania kobiet nie potrzeba tylko hajsu tyko wyglądu czy tym tylko pewności siebie? Kobiety tak przecież nie oceniają: one patrzą na wszystko: kase, status, wygląd, ciuchy, paznokcie, żeby wlosy, cechy charakteru, znajomych, to gdzie mieszkasz, ile masz lat itp.

Mając jedną z tych rzeczy bez innych ciężko mówić o jakiejś skuteczności. Sama pewność siebie czy tam sama kasa i wygląd nie zadziałają. Powiem tak -
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: Bycie sobą nie konfliktuje z próbą zmiany swojej osoby i tym samym zwiększenia wartości społecznej. Nie musisz chodzić na imprezy żeby kogoś poznać, ale nie zaszkodzi jednak raz na jakiś czas przełamać tą barierę i wyjść z dobrym kolegą czy ekipą gdy ten Cię zaprosi. Poza tym alternatyw jest sporo - różne kółka zainteresowań, kursy taneczne lub kursy gry na gitarze, koncerty Twoich ulubionych zespołów (tak w zasadzie poznałem moją
  • Odpowiedz