Wpis z mikrobloga

Ostatnio kupiłem laptopa do oglądania netflixa, przeglądania internetu i do innych bzdet. Nie jest zbytnio potężny, ale nie potrzebowałem żadnego #!$%@?. Naszła mnie chcica na Gothica 2, a jako iż jeszcze nigdy w życiu nie ograłem z Nocą Kruka to zainstalowałem i próbowałem zagrać. Po wyjściu z wieży Xardasa dostałem w mordę dziesięcioma FPSami i tak do #!$%@? (nawet zmiana rozdzielczości i jakości na najniższą nic nie zmieniła). Zainstalowałem wszystkie fixy, patche poprawiające rozgrywkę i inne bzdety typu fullscreen fix i tak dalej i nic to nie zmieniło.

Wiem że laptop nie jest jakiś wybitny do grania, ale tak stara gra raczej powinna zasuwać w przynajmniej 30 klatkach na sekunde, a gdy ja próbuje zagrać to ekran wygląda bardziej jak jakiś pokaz slajdów aniżeli gra. CO ROBICZ???
#gothic2 #windows10 #pomocy #gry #help #hilfe
syntezjusz - Ostatnio kupiłem laptopa do oglądania netflixa, przeglądania internetu i...

źródło: comment_qkVHJCDD3eLbcLFlrt4q2JoEpoduGMgr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@syntezjusz: to nie powinien być problem, ja mam dosyć stary komputer, też z intel hd i działa, tylko mam windows 7, coś może poczytaj na forach o uruchamianiu gothica na win 10, bo nigdy go nawet na oczy nie widziałem
  • Odpowiedz