Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądałem przypadkiem powtórkę Reksia w TV i wiecie co? Byliśmy od dziecka programowani na kombinatorstwo.Reksio potrzebował cementu, więc co zrobił? Wziął parę kości i poszedł się dogadać z psem pilnującym składu budowlanego. Nie poszedł i nie kupił, ani nie zlecił kupna swojemu właścicielowi, tylko normalnie poszedł się dogadać z cieciem. Pies dostał kości, zaczął jedną jeść i nie pilnował składu, a Reksio, najnormalniej w świecie, podpierniczył na taczce 3 worki cementu. Kocham ten kraj xD

#heheszki #bajki
MarianoaItaliano - Właśnie oglądałem przypadkiem powtórkę Reksia w TV i wiecie co? By...

źródło: comment_RdwaYxvpfFfMWqUtwjZyZC5jHvzUf6w4.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: w podobnych klimatach Czeburaszka - właściciel warzywniaka znajdując Czeburaszkę zostawia kartkę, że uszedł w zoopark xD - problem w tym, że nie pisze tej kartki, tylko wyjmuje spod lady gotowy plik z kartkami, przebiera jedną za drugą, po czym zostawia tą z napisem, że poszedł do zoo xD xD - dla niecierpliwych od 2 minuty.
S.....S - @MarianoaItaliano: w podobnych klimatach Czeburaszka - właściciel warzywnia...
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Może dlatego,że psy nie dysponowały i nie dysponują gotówką i nie zajmują innych stanowisk na składach jak tylko stanowisko stróża. Z kim niby miał gadać z dyrektorem firmy? Pies? Nie dorabiaj ideologii do bajki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MarianoaItaliano: Ale mi się wydawało, że on kupił ten cement. Poszedł do psa właściciela cementu i kupił za kości. No bo w końcu skoro jest pies hydraulik, to czemu nie miałoby być psa sprzedawcy cementu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MarianoaItaliano: Bardziej mnie w tym odcinku zastanowiło skąd wziął sobie wodę do mieszkania. Podłączył się do rury właściciela i nic nikomu nie powiedział, ani nie pytał się o zgodę żeby rozwalić pół ściany.
  • Odpowiedz