Wpis z mikrobloga

No i potrzebuję waszej pomocy. Wczoraj dzwonili do mnie z BMW i mam problem...
To jest ten samochód:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-limuzyna-dostep-komfortowy-domykanie-drzwi-szyberdach-hifi-alu-18-ID6zScMe.html
Wypiszę plusy i minusy i powiedzcie co byście zrobili XD I proszę nie mówić by kupić nowego Fiata Tipo w Full wyposażeniu bo chcę BMW 5 :D

BMW 525d

Plusy
Cena - wstępnie 87k ale jeszcze da się coś ugrać pewnie, przeglądając otomoto ciężko znaleźć tak wyposażony samochód z bezpiecznego źródła. Przy zakupie kosztował 315 289 PLN.
Jeden właściciel.
2 lata gwarancji od BMW na np turbiny, rozrząd itd
Bardzo dobre wyposażenie:
Skóry, domykanie drzwi, aktywny tempomat, komfortowe fotele i dostęp, szyberdach itd (pod linkiem więcej)
Możliwość odliczenia VATu.

mały minus: Diesel - bo wolę benzynę ale z drugiej strony 99% benzyn jest z USA... a i spalanie jest ogromne.
brak xdrive - mały minus bo mi to nie przeszkadza ale może jakbym kiedyś chciał sprzedać to komuś by przeszkadzało, no i brak znaczka "XD" na aucie to ogromny minus dla wyznawcy XD

Minusy:
Wymieniana sama szyba w lutym 2017
Wymieniany prawy błotnik i malowane prawe drzwi z przodu w styczniu 2018
Przebieg 167 000
brak kamery cofania
brak mpakietu
przedlift

Przeglądając otomoto czy inne strony naprawdę ciężko znaleźć auto z tymi plusami które wypisałem a bardzo ważna jest ta gwarancja, od zwykłej osoby takiej nie dostanę i za 4 miesiące też może coś walnąć. Minusy są ale wiem co się z tym autem działo, jakiś komis pewnie by to ukrywał. Trójką jeździłem i jest za mała jednak.

#bmw #samochody #motoryzacja #kupautozmikro
  • 36
  • Odpowiedz
ale z drugiej strony 99% benzyn jest z USA... a i spalanie jest ogromne.


@Oskarek89: ?? przecież nowe benzyny nie palą dużo więcej od diesli.

Co przeszkadza że benzyny są z USA?
  • Odpowiedz
@Oskarek89: przecież w BMW liczniki są zawsze w milach i w kilometrach - przynajmniej tak było zawsze chyba nie zmienili tego w nowszych seriach?

A to co wyświetla można przeprogramować łatwo.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Zdjęcie lipne, ale nie widać, żeby elementy konstrukcyjne tego BMW uległy uszkodzeniu. To uszkodzenie kosmetyczne. Przednia belka wzmacniająca nie doszła nawet do silnika. Auto po kolizji, nie po wypadku.
  • Odpowiedz