Wpis z mikrobloga

Mireczki tak jakoś wyszło, że będą dziś chyba dwa wykopiwa, sory @BotGirl, chyba że ktoś woli iść na OGNISKO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsze oficjalne wykopiwo w tym roku na schodkach (chyba)

A więc dziś o 20:00 planujemy wykopiwo na schodkach przy Poniacie. Gdzie dokładnie nie wiem pewnie tam gdzie będzie miejsce, zapewne na tym zaznaczonym obszarze.

#wykopiwowarszawa #pijzwykopem
polik95 - Mireczki tak jakoś wyszło, że będą dziś chyba dwa wykopiwa, sory @BotGirl, ...

źródło: comment_buteNzR0qd4BJQTt3Gi4RcwXZrHDZyxc.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (319) z listy wykopiwowarszawa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorzka @Aerials @Kura_Wasylisa @AndrewSzusty @Annerice @ukruszonykubek @banex @grooles @bezrobotnyksiadz @biadolique @bloodymarry @blubi_su @bykubyk @Kajetan8 @charmingman @Clermont @cofko @legendowsky @D3lt4 @daj_pan_spokoj @Dariel @wiecejnizjednozwierze @dusiciel386 @Dutch @Eligo @emlug @Enmebaragesi @ETplayer @fafnucek @Fejfer @Fheat @genesis2303 @gobi12 @Gorasul @GrinDeN @hermes600 @hpiotrekh @hsvduivbsh @InzMovi @jamtojest @jedrek018 @jestemkasia @
  • Odpowiedz
A więc dziś o 20:00 planujemy wykopiwo na schodkach przy Poniacie. Gdzie dokładnie nie wiem pewnie tam gdzie będzie miejsce, zapewne na tym zaznaczonym obszarze.


@polik95: Stolica kraju, ponad milion mieszkańców, setki barów i pubów


Dobrego Piwa, Warszawiaki!
  • Odpowiedz
@Saute: całą zimę przesiedzieliśmy w pubach i innych mordowniach ile można :D przyjedziesz kiedyś na schodki to zrozumiesz fenomen tego miejsca, albo i nie zrozumiesz xD
  • Odpowiedz
@Saute: wiesz, że lubię klimatyczne miejsca, na schodach przy wiśle jest naprawdę fajnie! XD ale ogólnie wole po drugiej stronie w krzakach
  • Odpowiedz