Wpis z mikrobloga

  • 187
Hej, miesiąc temu wrzucałem tu zaskakująco szybko rosnącego kundla, Iwi.

@Rodzynek_w_serniku obstawiał że po miesiącu będzie co najmniej dwa razy większa nooo i miałeś rację Mirku :D

Ok. 4 miesięcy i 11kg na liczniku, mimo to chuderlak z niej :))

Oczywiście podtrzymuję że to najlepszy psiak na świecie. Grzeczność lvl gdzieś ok. 9000 i już umie proste komendy. ()

Bonus fotki w komentarzu. Zbrzydła dużo? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wołam ostatnio zainteresowanych - planujących komentarz mirka powyżej (pierwszy raz więc jak coś spaprałem to wybaczcie).

#chwalesie #pokazpsa #psy #smiesznypiesek
Jarczur - Hej, miesiąc temu wrzucałem tu zaskakująco szybko rosnącego kundla, Iwi.

@...

źródło: comment_AiRAwq50yzpZiB8cduxmAvrchIkIRUta.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@anissyrebokka nic tak nie chroni przed osiedlowymi agresorami jak taki skundlony szczeniak raz potracilem przypadkowo takiego podpitego goscia (o 12) ktory szedl z kumplem - nie wygladali przyjaznie, widze ze sie odwraca iii "okuuurwa jaki fajny pies, moge poglaskac?"

@Wilk86 faktycznie podobny :)

@Prosto_z_Djibouti Było głasknięte

@Abaddon84 różowa go wynalazła :)
  • Odpowiedz
  • 0
Przygarnięcie psa było najlepszą decyzją ever (ʘʘ)

Najfajniejsza jest PATYK metamorfoza jaką przeszedł przez 7 miesięcy mieszkania z nami - od niezdarnej kulki PATYK, która bała się absolutnie wszystkiego i sikała za strachu przed człowiekiem, po najradośniejszego PATYK psa w mieście :) Napewno pomogły w tym szkolenia PATYK, gdzie było podobnie - z pierwszych i drugich musieliśmy wyjść w połowie, bo mało PATYK zawału nie dostał że strachu,
zoniu - Przygarnięcie psa było najlepszą decyzją ever (ʘ‿ʘ)

Najfajniejsza jest PATYK...

źródło: comment_Qa0ORiRltXRzxVySUFZN25vk0ge5oAhZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz