Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo boli mnie jedna rzecz w dzisiejszych czasach - podwójne standardy kobiet.

Kilka miesięcy temu mój dobry kumpel poznał dziewczynę na tinderze(kumpel takie 8/10, 190 wzrostu, własna firma) i przeleciał ją na pierwszej randce. Często zwierza mi się z takich akcji z #tinder a ja lubiłem słuchać więc naopowiadał mi jak się za nią zabierał, co robili itp. No wiecie, męskie gadki - przy czym nie wiedziałem co to za dziewczyna. Muszę tutaj zaznaczyć, że mój kumpel nie jest typem mitomana - wielokrotnie byłem z nim na klubach i często wychodził z imprezy z jakąś laska i szli na jego mieszkanie tak więc wiem że akurat on nie koloryzuje.

Tak się składa że ostatnio sparowało mnie z fajną laską i spotykaliśmy się miesiąc, jesteśmy w związku 2 miesiące. Jak się domyślacie ... to jest ta sama dziewczyna. Pewnego razu na imprezie spotkaliśmy się w 3 i kumpel mi wtedy powiedział: "ty anon pamiętasz jak ci mówiłem o tej XYZ z tindera? to jest twoja laska". O co mi chodzi?

O to że ja musiałem się starać o nią przez miesiąc, kombinować spotkania, randki, stawiać - nie to że narzekam ale po prostu sporo czasu poświęciłem aby ją do siebie przekonać a seks uprawiamy od niedawna. Boli świadomość że coś na co pracowałem długi czas jakiś koleś(mój kumpel) dostał za darmo po paru godzinach pisania.

Ciężko mi się pogodzić z tym faktem, czuje teraz odrazę do swojej dziewczyny. Jesteśmy razem krótko ale nasz związek już przeżywa kryzys. Głównie przez to, że ona zgrywała przede mną cnotkę, którą brzydzą szybkie numerki, anal, lodziki i te sprawy. Mówiła że musi się w kimś zakochać i zaufać aby była gotowa na seks itp., no wiecie typowe kobiece gadki o prawdziwym uczuciu. Tymczasem z opowieści kumpla to była typowa diablica, obeznana w temacie na maksa imprezowiczka.

Boli mnie fakt że kobieta widząc faceta 8-9/10 potrafi rozkraczyć się o tak a facet 5-6/10 musi się starać o taką miesiącami. Macie jakieś rady jak sobie z tym poradzić?
#tinder #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 142
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czujesz wstręt - czy słusznie? Raczej nie. Jednak pewnie już tego nie przełamiesz w sobie i będziesz sie czuł zawsze ten gorszy, patrząc na nią. Chyba w tym wypadku lepiej od razu sobie odpuścić i znaleźć dziewczynę, z którą lepiej sie będziesz dogadywać i z ktora będziesz miał czysty układ.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stara zasada - alfa szmaci beta płaci. Kobieci są dużo bardziej chętne na seks od facetów - tylko mają chice na seks z facetami 8-9/10+. Taki facet nie musi się prosić, kobieta sama mu chętnie daje.

Przed całą resztą facetów kobiety udają ułożone aby urobić faceta do związku(beta). Każda kobieta tak ma, twoja to nie jest żaden wyjątek. Trzeba było uważać na biologii.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ten wstręt, który czujesz spowoduje frustrację a potem niepotrzebne kłótnie i spiny. Według mnie lepiej daj sobie z nią spokój i poczekaj na inną. Nie mówiąc o tym, że wspólne spotkania waszej trójki (ciebie, kumpla i laski) też będą dziwne dla was wszystkich.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: widocznie Twojego kumpla nie traktowała poważnie, jako materiał na męża tylko jak "ciacho" do zaliczenia. Wydaje mi się że w jej oczach Ty reprezentujesz coś więcej niż samca do poruchania się.

Ja bym się tylko zastanawiał czy ona się nadaje na żonę, ale z tego co piszesz wnioskuje że Ty sam nie wiesz czego chcesz, a w zasadzie to chodzi Ci głównie o rozpuste.

Wy wszyscy z waszą obyczajowością jesteś
  • Odpowiedz
@reficlac: smiechlem xD to tak nie dziala, ze jak kobieta szanuje faceta to z nim nie idzie do lozka, kobiety wskakuja do lozka szybko wlasnie tym typom ktorych pozadaja najbardziej i w 99 % chca z takimi zwiazku
niezle musisz miec wyprany swoj CUCKOWSKI mozg jesli kazesz mu sie cieszyc ze jakas dupa zgrywa przed nim cnotke

Z A B I J C I E M N I E
  • Odpowiedz
@neilran: kolejny CUCK XD to on jej nie traktowal powaznie, kobieta prawie zawsze traktuje powaznie faceta ktoremu daje dupy, szczegolnie jesli to robi szybko, nawinie liczac na zwiazek

#!$%@? skad wyscie sie urwali xD
  • Odpowiedz
BogataStara: Ty sprowadzasz wszystko do wygladu, wydaje ci sie ze skoro on jest przystojny to szybko poszli do lozka a ty nie jestes taki przystojny to poszliscie po miesiacu. Tu chodzi o to jakie ty emocje budzisz w kobiecie, jezeli jestes charyzmatyczny, potrafisz rozmawiac w kobieta, dzialac na jej emocje to i czasami szybciej dojdzie do spraw lozkowych. Moze miedzy nimi byla poprostu chemia. Sama mam 2 znajomych ktorzy nie sa
  • Odpowiedz