Wpis z mikrobloga

Mirki, na jakiej zasadzie niektóre różowe dostają tyle lajków i atencji na fb? I nie mówię tutaj o tych ładnych, zgrabnych i świecących dupą, no bo to rozumiem. Ale mam w znajomych kilka takich anomalii (chociażby moją kuzynkę), 30 kg nadwagi, z twarzy trochę fiat multipla (serio widzę podobieństwo) no i specjalnie inteligencją nie powala, ale mimo to w jeden dzień zwija po 150 like'ów pod fotą, no i 3/4 komentarzy to ''ślicznie :*'', ''piękna'', ''bóstwo''. O ile jeszcze piszą to inne laski to łapię, że to takie kółeczko różańcowe wzajemnej atencji, ale połowa tych komentarzy to faceci. Nawet po wejściu na profil takiego jegomościa nie wierzę w to, że pisze to na poważnie, bo z mordy większość gości jest w porządku (#nohomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i spokojnie może celować wyżej. Niż demograficzny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #facebook #atencyjnyrozowypasek #pytanie #logikaniebieskichpaskow
  • 12
O ile jeszcze piszą to inne laski to łapię, że to takie kółeczko różańcowe wzajemnej atencji, ale połowa tych komentarzy to faceci. Nawet po wejściu na profil takiego jegomościa nie wierzę w to, że pisze to na poważnie, bo z mordy większość gości jest w porządku (#nohomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i spokojnie może celować wyżej.
@TJMonster no przecież to co napisałam się do tego odnosi. Serio, ludzie przeciwnych płci nie muszą się sobie podobać żeby pisać sobie miłe komentarze. Popatrz czasem jak komentują sobie zdjęcia ludzie w wieku naszych rodziców. Staszek Kowalski "Pięknie wyglądasz Grażynko pozdrawiam". To jest po prostu miłe, może nie możesz uwierzyć w to, że ludzie mogą prawić innym komplementy bezinteresownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@whiteglove: zgoda. a jak wytłumaczyć dewiantów na portalach ero, gdzie babka stara, gruba, brzydka, owłosiona i 20 gości opisuje ze szczegółami co i jak.

no chyba, że to siedlisko trolli i efekt jest taki, że trollują sami siebie, a potem im tak zostaje i już tylko pasztet oglądają :D
Ludzie są fałszywi, z litości dają żeby gruba lepiej się poczuła. Ta myśli ze jest zajebista i dodaje jeszcze więcej fotek. Takie błędne koło. Ile razy słyszałem jak laski mówią do tłustej koleżanki ze dobrze wygląda a za plecami opowiadają jak to znów złapała 5 kg zamiast powiedzieć to jej w twarz, może by się wzięła za siebie. A tak, skoro wszyscy mówią ze jest dobrze to po co psuć?