Wpis z mikrobloga

@chafer: Co do tej studni to średni pomysł, na niektórych terenach woda jest bardzo głęboko, lub słabej jakości (może służyć tylko do podlewani kwiatków w ogródku).
@chafer: Nawet możnaby opracować taki gotowy projekt i sprzedawać pod hasłem najtańszy dom w Polsce xd. Zrobiłoby się otwartą przestrzeń funkcjonalną, te widoczne wiązary dachowe, minimalizm w postaci braku parapetów. Dobre wizki i Janusze kupowaliby jak bułki w sklepie.
@DiscoPolo: Racja. Dodam to zastrzeżenie. Sam mam studnię głębinową i musiałem zakupić odżelaziacz i odmanganiacz, aby dało jej się używać.

@SlodkoGorzki: Eej, ale to naprawdę dobry pomysł na kampanię wirusową! Muszę to przemyśleć bo mam absurdalny pomysł, który może odnieść sukces. W razie czego odpalę prowizję :)

@math1982: Tak. Pomagam wybrać odpowiednią działkę, wybrać projekt budowlany, odpowiednich wykonawców i wyjaśniam wątpliwości związane z budową. Prowadzę bloga: blog.poradnik-budowlany.com.
@chafer: Jak wjedzie nam koparka pod roboty ziemne to od razu robimy wykopy ale też ta sama firma i ten sam sprzęt robi nam utwardzenie dojazdu. Potem w miarę możliwości jak jest ekipa dekarzy to też robią od razu wszystko co z drewnem (ganki, wiaty, inne cuda).