Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, przy pierwszym #rozdajo padły głosy, że mamy stronę rodem z PRL'u - ZMIENILIŚMY TO...chyba ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale to już ocenicie sami, ponieważ mamy dla Was do zgarnięcia dwa ręcznie wykonane przez naszą firmę Tomskór dodatki skórzane - oczywiście z prawdziwej i najwyższej jakości skóry.

Modna torebka damska naszego projektu oraz elegancki pasek męski - tak, aby #rozowepaski oraz #niebieskiepaski były zadowolone #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na fejsie też mamy konkurs także, jeżeli komuś chce się grac na dwa fronty to nie mamy nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC - na sklepie odpaliliśmy weekendową zniżkę na wszystko o dodatkowe -5% mało tego, do każdego zakupu powyżej 600pln dorzucamy super pokrowiec na Waszą jedwabistą skórę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy.

Zasady znane - wszyscy plusujo do końca niedzieli a my później losujemy do 10 osób, z których wybieramy po 1 #rozowypasek i #niebieskipasek , które polubiły i skomentował wpis. W komentarzach możecie wklejać linki produktów z naszego nowego sklepu, które się Wam podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jeżeli nikt z 10 osób nie spełni w/w warunków nagrody wędrują do pierwszych 2 wylosowanych osób.

Wyniki w poniedziałek.

#tomskor #cebuladeals #modameska #modadamska
Tomskor - Mirki i Mirabelki, przy pierwszym #rozdajo padły głosy, że mamy stronę rode...

źródło: comment_FhFJydrStIkQ5BHwLO8bYkGJsokKRhGC.jpg

Pobierz
  • 67
@Tomskor: te buty, to chyba najlepszy produkt w Waszym sklepie, zajebioza (ʘʘ)
https://tomskor.pl/buty/207-614-buty-skorzane-meskie-8004.html#/53-kolor-granatowy/129-rozmiar_butow-41
a teraz do rzeczy (nie tylko skórzanych!): nie widzę na fb żadnego konkursu :)
jeśli mnie wylosujecie jako #niebieskiepaski to bardzo się ucieszę, natomiast posiadam też #rozowa więc jeśli zabraknie mi trochę szczęścia na pasek, to #rozowa tez by się ucieszyła z torebki, także dejcie cokolwiek (z preferencją na pasek) byle bym się znalazł
W komentarzach możecie wklejać linki produktów z naszego nowego sklepu, które się Wam podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tomskor:

Dobra strategia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobają mi się te buty i jestem ciekaw z czego jest zrobiona "plecionka" po bokach.

Jeśli takie ceny się utrzymają i w ciągu kilku miesięcy pod tagiem #tomskor nie pojawią się komentarze o marnej jakości wyrobów to pewnie
Ziombello - > W komentarzach możecie wklejać linki produktów z naszego nowego sklepu,...

źródło: comment_bB1OvEGE4gvNeDL6Y5rIwFR3oy9710jz.jpg

Pobierz