Wpis z mikrobloga

A ten screenshot zatytułuje:
"Katolicka miłość do bliźniego"

Zanim się zlecą hejty na mnie - ja rozumiem, że ktoś może czuć się obrzydzony wizją tego co niektórzy ludzie robią ze sobą - spoko luz. Ale nazywać ludzi ze środowiska LGBT podludźmi?! Język pasujący do nazistów, nie rozumiem czegoś, coś jest mi obce? PODLUDŹ. Ok, jeszcze jakby to był jakiś random nacjololo, ale w profilu widzę modlitwy itp. Ja bym się serio zastanowił nad sensem swojej wiary, której bazą jest miłosierdzie i wybaczanie ludziom nawet jeśli błądzą (bo tak mogą sobie Katolicy interpretować LGBT), ale nope poldudzie xd
#neuropa #katolicyzm #lgbt
Reepo - A ten screenshot zatytułuje:
"Katolicka miłość do bliźniego"

Zanim się zl...

źródło: comment_m1MrSVFvFiV8FTzL78AqvTjCArdgHI6N.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Reepo: pisałem do jednego z takich właśnie pajaców w tej sprawie to zamiast odpowiedzi dodał mnie na czarnolisto i pobiegł z płaczem do moderacji xD katolicko - prawacka moralność w praktyce
  • Odpowiedz
@Reepo: A pamiętasz typa któremu ukradli święconkę i życzył na Mirko złodziejowi "żeby się tym świętym chlebkiem udławił o zdechł"?
Mało mamy praktykujących, ale wierzących jeszcze mniej.
  • Odpowiedz
Wgl ta parada na której niby zakazali drag queen odbyła się w 2015r Jak się poszuka to okaże się, że zmienili zdanie już po 2 dniach.. Ale każdy powód jest dla nich dobry żeby sobie ulżyć i trochę tych gejów poobrażać.
  • Odpowiedz
@Reepo: @FPNgda: A ja sadze ze nie powinno się nikomu zabraniać przychodzić na ta paradę! Bo niby z jakiej racji? Tak jak nikomu nie można zabronić przyjścia do kościoła. Itak! Takie rozgraniczenia napawają mnie śmiechem
  • Odpowiedz
@Reepo:
Zadziwiające jest to jak bardzo wielu ludzi niewierzących, wzięło sobie za punkt honoru nauczanie katolików jak być dobrymi katolikami. To mnie zawsze zastanawiało.

BTW - podział świata na ludzi (Żydów) i podludzi (gojów) jest żydowskim wynalazkiem, tak że Twój wpis jest antysemicki. Bardzo nieładnie.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Jak być dobrymi katolikami powiedział mi biskup na Jasnej Górze w trakcie pielgrzymki, należy nie być lewakiem, bo przyszłość narodu to P R A W I C A. Rzucał "lewactwem" jak porąbany. Rozumiem, że to właśnie tacy ludzie nauczają wiary, spoko - dlatego nienawidzę tej hipokryzji, z jednej miłosierdzie, o którym mówi Papież, z drugiej hurr durr lewacy, najgorszy papież lewak bo nie mówi źle o imigrantach. Dlatego uznałem,
  • Odpowiedz
@Reepo:

dlatego nienawidzę tej hipokryzji, z jednej miłosierdzie, o którym mówi Papież, z drugiej hurr durr lewacy, najgorszy papież lewak bo nie mówi źle o imigrantach

Jeśli myślisz że miłosierdziem jest pozwalaniem wszystkim na robienie wszystkiego, to wybacz, ale masz o nim mniej więcej takie pojęcie pojęcie jak pięciolatek. Temat prawdziwgo miłosierdzia wałkowali już i św. Augustyn i św. Tomasz z Akwinu. Rozwinęli oni naukę o tzw. obowiązkach stanu i właśnie dlatego dla każdego ogarniętego katolika wpuszczanie do Europy "emigrantów" jest czymś złym.

Chrzanić
  • Odpowiedz
dlatego nienawidzę tej hipokryzji, z jednej miłosierdzie, o którym mówi Papież, z drugiej hurr durr lewacy, najgorszy papież lewak bo nie mówi źle o imigrantach. Dlatego uznałem, że jednak nie nadaje się na katolika, bo niestety nie jestem prawakiem, najwidoczniej wspólnota nie chce takich jak ja, tylko potulne baranki, które wsiąkną każdego newsa o "mrozakach". Wam w głowie tylko chodzi to jak was wpieniają Żydzi, lewacy, homoseksualiści, fajne życie przepełnione nienawiścią i pudrowaniem swojej twarzy Bogiem, żeby udawać, że wszystko w porządku. Chrzanić taką wiarę.


@Reepo: A czemu już mi nie odpiszesz na neuropkowe naziolstwo z "podludźmi", które zalinkowałem?
Czyżby neuropa nie była zdolna do autorefleksji nad własnym słownictwem względem katolików? Gdzie ta tolerancja?
A może hipokryzja i grzeszna, oceniająca postawa to NATURA WSZYSTKICH LUDZI, A NIE TYLKO "KATOLI", których to tak usilnie próbujecie wcisnąć jako wręcz jedynych prezentujących w wyżej wymienione cechy? ( ͡°
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Nazywanie kogokolwiek "podludziem" jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, a moderacja ma to gdzieś w obydwu przypadkach. Nie naciągaj faktów pod swoją tezę, że lgbt jest jakkolwiek uprzywilejowane na wykopie, gdyż ostatni spam znaleziskami z setkami homofobicznych komentarzy pokazuje coś zupełnie przeciwnego. Swoją drogą kilka twoich też mi się tam gdzieś chyba przewinęło...
  • Odpowiedz
@Garius: No w tym wpisie LGBT jest uprzywilejowane, bo OPowi przeszkadza "bekazpodludzi", ale nie przeszkadza kiedy ten sam zwrot skierowany jest do katolików i jego koledzy radośnie wykopują takie znalezisko.
Zwłaszcza ostatnio broniący Rafalali artpop, który tak brzydzi się rzekomo selekcjonowaniem ludzi na lepszych i gorszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja uważam, że albo tag powinien być kompletnie zabroniony (jak kosmonauta czy zdjęcia anki w zbożu), albo powinien być w 100% dozwolony.

A nie, że
  • Odpowiedz
Zadziwiające jest to jak bardzo wielu ludzi niewierzących, wzięło sobie za punkt honoru nauczanie katolików jak być dobrymi katolikami. To mnie zawsze zastanawiało.

Co w tym nadzwyczajnego? jeśli głosisz poglądy x a robisz y to licz się z krytyką.
@dendrofag:
  • Odpowiedz