Wpis z mikrobloga

@donseniore: nie jest za dużo. Co do Mastersów mam negatywne oceny, ale zależy kto co lubi. Zwykle szybko się pruły i mało wytrzymałe były.

@Rihter: na worek to są przyrządówki (małe , troche jak do mma wyglądają :P), ale jak trenujesz dla zabawy, amatorsko, to duże wystarczą do wszystkiego
@Rihter: no a dlaczego nie przyrządówki? Daj mi sensowny argument.
Amortyzację mają, usztywnienie nadgarstka mają. Przypominam, że duże rękawice mają chronić w większym stopniu twarz celu, a nie rękę na obrażenia. Od obrażeń po to masz owijki byś miał kostki usztywnione, plus amortyzacja, którą masz w przyrządówkach. Dodatkowo zaletą przyrządówek jest to, że ręce ci się wyrabiają i rękawice dużej dłużej żyją bo nie #!$%@? amortyzacji na worku.
@donseniore: Siemka, jeżeli masz robić przyrządy tj worek,tarcza to kup mniejsze. Jeżeli masz sparować to będą git, a nawet większe. Masters jest elegancka marka, boksowałem kiedyś swego czasu w amatorskim boksie. Z mma mam mastersa i są eleganckie i nic złego z nimi się nie dzieje.
@donseniore: to zależy też jaki masz rozmiar dłoni. fest czy ni? bo na festy to 14oz na ni 10-12oz. Ja osobiście poleciłbym Everlasto Joo Pro. One są we wszystkich rozmiarach, zarówno festy jak i nitki.