Wpis z mikrobloga

@ludi889: mam nadzieję na razie, że to minie, ale trochę mnie to martwi, bo pamiętam, jak nie spałem tydzień praktycznie wcale, i to nie tak dawno, bo jakoś z rok temu, i naprawdę, nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wtedy to i tak byłem jak upośledzony, całkowity brak koncentracji.

@polish95: może powinienem nazwać to inaczej, zaburzenia snu. I generalnie, jeśli
@Duzy_Dziki_Zwierz: A próbowałeś czegoś na receptę np. mirtazapiny? Z tego co zdążyłem zauważyć w swoim życiu to praktycznie wszystko co działa w zauważalny sposób jest na receptę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadne tam ziółka na uspokojenie itp. nic mi nie dawały. No dobra koks na siłownię nie jest koniecznie na receptę, bo bierze się pewnie zazwyczaj z innego źródła, w moim toku rozumowania chodzi generalnie o to,
@Dr_Manhattan: ja mam taki problem, że ciężko mi dobrać leki nasenne, bo albo nie działają, albo jestem cały dzień zmulonym wrakiem człowieka
@polish95: Powodów może być milion, od problemów fizycznch, przećpania stymulantami, przeciążenia CUN, po depresję. Zrób sobie badania, i jak wykluczysz wszystko inne, to zostaje niestety psychiatra.