Wpis z mikrobloga

@filozof900: Chłop im pokazywał wykres ETH jak kosztował 0,5 $ i urósł do kilkuset $.
Das ma być lepszy od wszystkich coinów. No i ma być możliwość płatności od razu we wszystkich punktach płatniczych kartą na całym świecie.

Oni już liczą ile zarobią jak zainwestują np 2k$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko w jakim celu tej firmie zależy na tym żeby ktokolwiek teraz to kupował tak tanio?
mam jedną koleżankę, która twierdzi, że "firma wywiązuje się z zobowiązań" i na każde pytanie np. o "hybrydowość" dascoina odpowiada tutaj masz filmik albo przyjdź na spotkanie to Ci wszystko powiedzą "bo ja się technicznie nie znam". Podejrzewam, że wtopiła w to kasę i teraz nie głupio się jej wycofać, więc paradoksalnie angażuje się jeszcze bardziej. Wrzuca też ogólnomotywacyjne posty na fb a jakaś dziwna chmara pseudobiznesmenów pisze "brawo Haniu". Jak pomóc
xD Jak bardzo trzeba nie ogarniać krypto, żeby widzieć w dasgównie coś więcej niż piramidę i produkt do wciskania. Tam ludzie pokroju zółtka czy paciorkowca się świetnie odnajdują. Przeciętny, nawet wykopkowy kryptoświr widzi co tam się #!$%@?.


@iAmTS:

Tu nie chodzi o krypto!!!

To są ludzie którzy chcą słuchać że będą bogaci szybko i bez wysiłku. To czy do tego zarobku mają zainwestować w krypto, w perfumy czy w mieszkania na
@pharao: nie wiem, może pokazać giełdy i alty? Projekty które wypaliły? Neo? Eth? Jak poprawnie wprowadza się krypto na giełdę?

Plus oczywiście materiały/dokumenty o Amway albo OneCoinie. BBC zrobiło świetny materiał na ten temat. Jak to nie pomoże to niewiele chyba może.
@cyberpunkbtc: no wiesz, o bitcoinie media też pisały, że scam i inwestujący stracą wszystko. Później ludzie zobaczyli, że media się myliły, bo wielu ludzi dzięki krypto zostało milionerami, więc naturalną koleją rzeczy przestali ufać idiotom-dziennikarzom i przerzucili swoje zaufanie na prawdziwych scammerów ( )
@cyberpunkbtc a ty jesteś takim geniuszem i ich oglądasz. Pokaż swój ryj skalany myślą. Śmieszne takie wrzuty stulejek, gdzie są samozwańczymi intelektualistami, którzy stoją na szczycie piramidy społecznej xD