Wpis z mikrobloga

Logika użytników @AShans i @pibeczek123. Magical jest świętością, napisz coś złego na magicala to jesteś psem lordozy. Mają swój świat i przeinaczają fakty oraz słowa innych, żeby tylko pasowały do ich wyimaginowanego świata. Oboje też nie umieją tagować oraz jeden osobnik problemy z ortografią na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej. Ale ja jestem miłosierny tak jak to pan Jezus nakazał, także dajcie sobie pomóc. Wszakże wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami na wykopie. Mogę zapewnić wam dobrą opiekę, nie wstydźcie się tego ( ͜͡ʖ ͡ᵔ )
#patostreamy #wanzejpomaga #bekazwykopkow
  • 22
@Wanzey: ja nie jestem w stanie pojąć jak ktos moze bronić kogokolwiek z neta czy grubego czy lordoze jak nawet ich w realu nie widzieli a ich ulubieńcy maja #!$%@? jajca na każdego z fanow bo liczy sie hajs. Ja od momentu zolozenia konta nie bronie nikgogo, tylko obserwuje komentuje i wysmiewam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xthelay: Ty nie odwracaj kota ogonem... miałeś avatar wykop rafonix... ZDRADA!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@KUKIPUKI: No właśnie o to idzie ale widać dla 'niektórych' jeden patus jest lepszy od drugiego i nie wolno się śmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kabaneiiirooo: Tak samo XD Fakt czasami