Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś jest trenerem personalnym lub ma takiego wśród znajomych i mi odpowie. Czy bycie takim trenerem to serio jest takie intratne zajęcie ? Jak popatrzę na fury jakimi podjeżdżają na siłownie to nowe BMW x5, x3, 3, audi A6, generalnie auta od 150 do 300k. Jak to wygląda. Cała kasa idzie do trenera i to bez podatku, czy klub coś bierze dla siebie ? #silownia #mikrokoksy
  • 19
  • Odpowiedz
@Admiinistrator:

Nie prowadzę fanpage, nie mam instagrama, właściwie nikomu nie mówię, ze coś robię a mam 2-5 zgłoszeń / tydzień i czasem odmawiam, bo nie mam czasu robić rozpisek. Podejrzewam, że jakby to przypilnować to kilka tysięcy / msc do ogarniecia.
  • Odpowiedz
@Admiinistrator: w Jatomi z tego co pamiętam mieli podstawę i 40zł za godzinę z klientem(godzina chyba 120zł kosztowała). W niektórych siłowniach trenerzy biorą wszystko, w niektórych są za darmo ogólnodostępni, w niektórych jest podział jak w Jatomi, a najczęściej trener nie ma żadnej umowy z klubem. Godzina(półtorej) z trenerem to 50-150zł więc jak ktoś ma ok 100zł/h ok 100h miesięcznie + z 30diet po 100-200zł miesięcznie, 30cykli po 200zł miesięcznie i
  • Odpowiedz
@Admiinistrator: zapomniałem dopisać że takie liczby osiągają raczej Ci najbardziej ogarnięci :D ogólnie znajomi trenerzy zarabiają głównie na SAA i na kobietach bo często biorą z trenerem
  • Odpowiedz
@Admiinistrator: każdy ma indywidualne podejście do kasy jak zarabiałem 5-10k miesięcznie uważałem że nie stać mnie na wyprowadzkę z domu, rok później zarabiając 2-3k mieszkałem w mieście gdzie nikogo nie znam :D tak samo moi bracia obaj po ok 5k jeden kredyt na dom, samochód i jeszcze odkłada a drugi u rodziców i długi
  • Odpowiedz
@Admiinistrator: Może i tak, u mnie mieszkanie już jest, żona też coś tam zarabia i właściwie odkładamy mimo, że rzeczy są w leasing (auto, sprzęt w firmie), nie mamy innych kredytów etc, starcza spokojnie na dzieciaka, dobre wakacje za granicą i coś zostaje

Wracając do tematu, raczej ja bym poczekał z pakowanie się w ten interes - obecnie jest na to moda i boom, bez dobrego planu to raczej lipa. Jak
  • Odpowiedz
@Kasahara: w sumie jak patrzę po znajomych to nie boją się leasingu, kredytu itd. A ja mimo że mieszkanie mam a kredytu nie to jakoś się tego obawiam. Nie zamierzam w to wchodzić bo moja sylwetka nie robiła by mi reklamy ;p za chudy jestem. Byłem po prostu ciekawy jak to wyglada.
  • Odpowiedz
@Admiinistrator:

Powiem Ci, że u mnie na siłowni więcej klientów mają osoby, które właśnie wyglądają średnio - maks sylwetka plażowa. Często właśnie osoba z +50 w łapie dzięki rosnącej świadomości raczej odrzuca "normików" niż przyciąga do współpracy.
  • Odpowiedz
@beefislife: @Admiinistrator: Nie każdy pracuje w calypso i ma 2,5k. W studiach treningów personalnych to normalka, że większość idzie na "czarno". 4-5k na rękę można mieć bez większego wysiłku, nie będąc popularnym i na samych poleceniach. Do tego rozpiski online, gdzie spokojnie można mieć dużo więcej. U mnie słyszałem o gościu, który ma średnio popularny FP i rozpiski online (pewnie gotowiec dla wszystkich) i z samego tego jest w stanie
  • Odpowiedz